חזרה לספר באתר


שם הספר:

בבית עם שירלי דן - 2
אנשים, בית, משפחה
מאת: אורלי רובינזון

שם הספר באנגלית:

At Home with Shirly Dan 2

שם המחברת באנגלית :

Orly Robinzone

ניהול אמנותי והפקה: לימור זומר-אריק
עיצוב גרפי: יעל יצחקי גולן
עריכה גרפית: ניקול גוטמן
צלם ראשי: שי אדם
צלמים נוספים בעמוד 276
עריכה והגהה: ציפי לוי יכין
סטיילינג: לימור זומר-אריק, לינוי לנדאו, עינת כהן
מחיר מומלץ: 168 ש"ח
מספר עמודים: 311
הספר ראה אור בחודש מרץ 2020
פורמט: אלבומי, כריכה קשה, 27X27 ס"מ
דאנאקוד: 99-2291

   

© כל הזכויות שמורות למטר
    בכפוף לתנאי השימוש

בבית עם שירלי דן - 2
אנשים, בית, משפחה
מאת: אורלי רובינזון

עכשיו במחיר מיוחד של 139 ש"ח הכולל משלוח חינם עד הבית !!!
בעת התשלום בקופה לא תחוייבו בדמי משלוח

הספר הזה הוא ספר המשך לרב המכר ''בבית עם שירלי דן'' ספר שזכה להשפיע על הטעם הישראלי, להוביל סגנון ולחזק את מעמדה של שירלי דן כאחת ממתכננות הבתים המובילות בישראל. משהו בתמהיל הבתים, בפורמט ובגישת התכנון של שירלי דן אשר מציב את המשפחה במרכז הבית, החיים והתהליך, נוגע בלב כל מי שעוקב אחרי עבודותיה.

הבתים מספרים את סיפור המשפחות ומציגים את תפיסת התכנון של שירלי ואת טעמה האישי, התפיסה ההוליסטית של העיצוב השלם, שירלי מתחברת אל האנשים מהמקום החברי, האינטימי, המשפחתי. היא לומדת אותם כאנשים ומתכננת עבורם בית שמתחיל בחקר הפרוגראמה, ממשיך לתכנון האדריכלי, למיקום הבית על המגרש, לקשרים שבין החוץ והפנים, לאדם והסביבה, דרך בחירת חומרי הגמר ועד ליקוט פרטי הריהוט והדקורציה במטרה ליצור את התחושה השלמה של בית בכל מובן המילה, תחושה שמזמינה להתרווח על הספה בסלון, לצפות לעבר הגינה, ליהנות מחלל עוטף ונעים ולהרפות אל תוך דפי הספר.

שירלי שומרת על קשר גם עם הקהל הרחב. התגובות לא פוסקות מלהגיע אל שולחנה, באמצעות הרשתות החברתיות, מיסרונים לנייד ותכתובת אישית. רבים מהפונים מבקשים לעצמם את שירלי כמתכננת ביתם.

שירלי דן נחשבת כיום כאחת מעשרת המתכננות המובילות בישראל, והיא מקפידה להמשיך ולעבוד באופן האישי והקרוב ביותר עם המשפחות עד חנוכת הבית. מבחינתה זהו סוד ההצלחה שלה.

הספר הזה הוא מתנה נפלאה לכל מי שבונה או משפץ בית ולכל שוחרי העיצוב באשר הם. אני שמחה ומתרגשת להזמין אתכם לצלול אל תוך דפי הספר, לקרוא בעיון את מאות השאלות שריכזנו בשבילכם, לקחת את הזמן, לחשוב ולנהל דיון אישי ומשפחתי על כל נקודה ונקודה.

את התובנות הללו תוכלו להביא אתכם אל פגישות התכנון. אני מבטיחה לכם חוויה מזוקקת של איתור הצרכים המדויקים עבורכם, ובטוחה שתיהנו מהתהליך בדרך אל חנוכת הבית המוצלחת.

אל תשכחו להזמין אותנו,
שלכם, אורלי רובינזון