חזרה לספר באתר


שם הספר:

התינוק הכי שמח בשכונה
הדרך החדשה והיעילה להרגיע בכי ולעזור לתינוק שלכם לישון יותר
מאת: ד"ר הארווי קארפ

שם הספר במקור:

The Happiest Baby on the Block

שם המחבר במקור :

Dr. Harvey Karp

תרגום מאנגלית: כנרת היגינס דוידי
עריכה: ענת ברלב אפרתי
מחיר מומלץ: 98 ש"ח
מספר עמודים: 334
הספר ראה אור בחודש מרץ 2020
דאנאקוד: 99-2242

   

© כל הזכויות שמורות למטר
    בכפוף לתנאי השימוש

התינוק הכי שמח בשכונה
הדרך החדשה והיעילה להרגיע בכי ולעזור לתינוק שלכם לישון יותר
מאת: ד"ר הארווי קארפ

מעתה, לא תעמדו חסרי אונים כאשר התינוק הקטן שלכם בוכה בלי הפסקה. ישנה דרך להרגיע את רוב התינוקות הבוכים...
וכל זאת בדקות ספורות בלבד!

אלפי הורים נועצו במומחה התינוקות ד"ר הארווי קארפ ולמדו את שיטתו להרגעת תינוקות ולשיפור משך השינה שלהם ואיכותה. ספרו הקלאסי שיוצא עכשיו במהדורה מעודכנת ולראשונה בתרגום לעברית, מציג ידע עדכני על שנת התינוקות, לינה משותפת, הנקה, עיטוף וסיכוני מוות בעריסה, וילמד גם אתכם את השיטה הייחודית והמצליחה המבוססת על ארבעה רעיונות מהפכניים:

  1. הטרימסטר הרביעי: מדוע תינוקות מתגעגעים עדיין לסביבת הרחם, גם אחרי הלידה.
  2. רפלקס ההרגעה: מתג הכיבוי הגאוני של הטבע שכל התינוקות נולדים איתו.
  3. חמשת צעדי ה-S: חמישה צעדים קלים להפעלת מנגנון ההרגעה של תינוקכם.
  4. החיבוק המושלם: כיצד לשלב את חמשת צעדי ה-S להרגעת כל תינוק, אפילו הבכיין ביותר.

עצותיו יקרות הערך של ד"ר קארפ המופיעות בספר זה יאפשרו להורים, סבים, אחיות ומטפלות, להפוך גם את התינוק הבכיין ביותר לתינוק הכי שמח בשכונה!

הארווי קארפ, ד"ר לרפואה וחבר באקדמיה האמריקאית לרפואת ילדים, הוא מומחה בעל שם עולמי להתפתחות ילדים, בריאות סביבתית של ילדים והנקה. קארפ מרצה באוניברסיטת דרום קליפורניה והוא מחברה של סדרת רבי המכר הבינלאומיים "התינוק הכי שמח בשכונה". אלפי מדריכים מוסמכים מלמדים את רעיונותיו של קארפ בתחום הרגעת ושנת תינוקות בבתי חולים ובמרפאות בכל רחבי העולם.

"התינוק הכי שמח בשכונה מציג את המדע המתקדם ביותר בהתפתחות תינוקות. הוא ינחה הורים טריים עוד שנים רבות."   ד"ר ג'וליוס ריצ'מונד, לשעבר הממונה על בריאות הציבור בממשלת ארה"ב

"זו הדרך הטובה ביותר שאני מכיר לעזור לתינוקות בוכים"    ד"ר סטיבן שלוב, עורך ראשי של American Academy of Pediatrics

"ד"ר קארפ כתב את הספר הטוב ביותר שקראתי בנושא המאתגר הזה"    ד"ר מוריס גרין, מנהל רפואת ילדים התנהגותית, בית הספר לרפואה של אוניברסיטת אינדיאנה

"גישה חכמה לתקשורת עם פעוטות שתשמח הורים רבים."    ד"ר ג'נט סרווינט, מנהלת מרפאת ילדים, בית הספר לרפואה באוניברסיטת ג'ון הופקינס

"הורות יכולה וצריכה להיות מהנה. הספר הזה הוא מיזוג מצוין בין מדע מבוסס ושנים ארוכות של נסיון. זו ערכת כלים ליצירת תינוקות שמחים והורים שמחים"    פרופ' לרפואת ילדים, לואיס לויט, אוניברסיטת ויסקונסין – מדיסון.

"מדהים, הספר הנהדר הזה יעזור לכם להרדים את התינוקות והפעוטות שלכם במהירות"    ד"ר רוני כהן לדרמן, דיקן מרכז מיילמן סגל להתפתחות האדם, אוניברסיטת נובה סאות'איסטרן.