חזרה לספר באתר


שם הספר:

האדם הבא שתפגוש בגן עדן
מחבר רבי המכר ימי שלישי עם מורי וחמשת האנשים שתפגוש בגן עדן
מאת: מיץ` אלבום

שם הספר במקור:

The Next Person You Meet in Heaven

שם המחבר במקור :

Mitch Albom

תרגום מאנגלית: דרורה בלישה
מחיר מומלץ: 95 ש"ח
מספר עמודים: 192
הספר ראה אור בחודש נובמבר 2019
דאנאקוד: 99-2241

   

© כל הזכויות שמורות למטר
    בכפוף לתנאי השימוש

האדם הבא שתפגוש בגן עדן
מחבר רבי המכר ימי שלישי עם מורי וחמשת האנשים שתפגוש בגן עדן
מאת: מיץ` אלבום

מקום ראשון ברשימת רבי המכר של ניו יורק טיימס

כשאנני היתה ילדה, היא נפצעה בתאונה בלונה פארק. חייה אמנם ניצלו אך ידה השמאלית נקטעה וחוברה חזרה לגופה בניתוח קשה. האדם שהציל את חייה היה אדי, לוחם לשעבר בן שמונים ושלוש, איש התחזוקה של הפארק, ששילם על כך בחייו.

מאז השתנו חייה של אנני לבלי הכר. אמה, חדורת רגשי אשם, ניתקה אותה מהעולם שהכירה ובשל כך סבלה אנני מבדידות קשה ומהתעללויות. במשך כל חייה נאלצה לעמול קשה כדי לזכות בהכרה מצד הסובבים אותה.

באחד הימים, והיא כבר אישה צעירה, פגשה שוב באהוב נעוריה, פאולו, והאמינה שסוף־סוף מצאה את האושר. אך ליל החתונה מסתיים בתאונה ואנני יוצאת למסע בגן עדן, שם היא נפגשת עם חמשת האנשים המשמעותיים ביותר בחייה, שאחד מהם הוא אדי.

לפני חמש־עשרה שנה, כשיצא לאור ספרו האהוב של מיץ‘ אלבום חמשת האנשים שתפגוש בגן עדן, התאהבו כולם באדי, לוחם לשעבר שעבד כאיש תחזוקה בפארק שעשועים ונהרג כשהציל את חייה של אנני. במסע של אדי בגן עדן לימדו אותו חמישה אנשים שיש משמעות בחייו של כל אחד ואחד.

האדם הבא שתפגוש בגן עדן הוא ספר יפהפה ונוגע ללב המהווה המשך לספר חמשת האנשים שתפגוש בגן עדן אך גם עומד בפני עצמו כסיפור סוחף ומלא השראה, סיפור המזכיר לנו את המשמעות שיש בחיי כל אדם ושכל סוף הוא גם התחלה; עלינו רק לפקוח את עינינו כדי לראות אותה.