חזרה לספר באתר


שם הספר:

אהבה לדברים בלתי מושלמים
ללמוד לקבל את עצמך בעולם השואף לשלמות
מאת: הֵימין סוּנים

שם הספר במקור:

Love for Imperfect Things

שם המחבר במקור :

Haemin Sunim

תרגום מאנגלית: תמי זילברג
עורכת התרגום: שרה לנגפוס מני
עיצוב: ציורים - ליסק פנג
מחיר מומלץ: 98 ש"ח
מספר עמודים: 272
הספר ראה אור בחודש ספטמבר 2019
דאנאקוד: 99-2224

   

© כל הזכויות שמורות למטר
    בכפוף לתנאי השימוש

אהבה לדברים בלתי מושלמים
ללמוד לקבל את עצמך בעולם השואף לשלמות
מאת: הֵימין סוּנים

כששמעתי את המילים "הֱיה קודם כול טוב כלפי עצמך, ורק אז כלפי אחרים, הרגשתי כאילו ברק הכה בי.

רבים מאיתנו מגיבים ללחצי החיים בהסתגרות ובהתעלמות מבעיות, לעתים כתוצאה מחרדה או מדיכאון; אחרים בוחרים לעבוד קשה יותר במשרד, בבית הספר או בבית, בתקווה שבכך ישמחו את עצמם ואת אהוביהם.

אבל אולי מספיק להיות פשוט אנחנו-עצמנו? ממש כמו שבמטוסים מורים לנו לחבוש את מסכת החמצן קודם כול על ראשינו לפני שנתפנה לעזור לאחרים, כך עלינו לחיות בשלום עם עצמנו לפני שנוכל לחיות בשלום עם העולם הסובב אותנו.

בספר ההמשך היפהפה לרב המכר הבינלאומי להוריד הילוך ולהתחיל לחיות, הנזיר הזן בודהיסטי, הימין סונים, מתעל את חוכמתו לאמנות הטיפול העצמי וטוען שרק מי שיקבל את עצמו ואת הפגמים המהווים את זהותו, יוכל לרקום מערכות יחסים מספקות ורגישות עם בני זוג, בני משפחה וחברים.

אהבה לדברים בלתי מושלמים, המלווה בשלושים וחמישה איורים צבעוניים, שובה את הלב ואת העין ומסייע לנו ללמוד כיצד לאהוב את עצמנו, את חיינו ואת כל מי שנוטל בהם חלק.

הֵימין סונים הוא אחד המורים והכותבים המשפיעים ביותר בעולם בתחום הזן בודהיזם. הוא נולד בדרום קוריאה והגיע לארצות הברית כדי ללמוד קולנוע, אך גילה שהוא נמשך אל החיים הרוחניים.

הוא למד באוניברסיטאות ברקלי, הרווארד ופרינסטון, עבר חניכה רשמית כנזיר בקוריאה ולימד בודהיזם בקולג' המפשייר באמרהסט, מסצ'וסטס. יותר ממיליון עוקבים מחוברים לחשבונות הטוויטר והפייסבוק שלו, והוא נחשב לאחד ממאה המשפיעים ביותר ברשימת "גרייטיסט" של המשפיעים על בריאות ואיכות חיים.

ספרו, להוריד הילוך ולהתחיל לחיות, שיצא לאור ביותר משלושים שפות, נמכר ביותר מארבעה מיליוני עותקים וזוכה לפופולריות לא רק כמדריך למדיטציה, אלא גם כספר הדרכה להתגברות על אתגרי היומיום.

כשאינו נוסע ללמד את משנתו, הֵימין סונים מתגורר בסיאול, שם הקים את "בית הספר ללבבות שבורים", ארגון שלא למטרות רווח, המציע ייעוץ קבוצתי ומדיטציה לאנשים המתמודדים עם אתגרי החיים.

"אין ספק שהעולם יכול ליהנות מקצת יותר אהבה, קצת יותר אהדה וקצת יותר תבונה. באהבה לדברים בלתי מושלמים, הֵימין סונים מראה לנו כיצד לטפח את כל אלה, וכיצד למצוא יופי בדברים הכי בלתי מושלמים – כולל אנו עצמנו".
  סוזן קיין, מחברת "שקט", רב המכר של הניו יורק טיימס