חזרה לספר באתר


שם הספר:

המשהו הזה
הכוח שלך להתגבר על אתגרים, להמריא ולהצליח
מאת: סמפסון דייוויס ושרלי ג'טר

שם הספר במקור:

The Stuff: Unlock Your Power to Overcome Challenges

שמות המחברים במקור :

Sharlee Jeter, Sampson Davis, Marcus Brotherton

תרגום מאנגלית: תמי זילברג
עורכת התרגום: רינה גרינולד
מחיר מומלץ: 98 ש"ח
מספר עמודים: 294
הספר ראה אור בחודש אוגוסט 2019
דאנאקוד: 99-2221

   

© כל הזכויות שמורות למטר
    בכפוף לתנאי השימוש

המשהו הזה
הכוח שלך להתגבר על אתגרים, להמריא ולהצליח
מאת: סמפסון דייוויס ושרלי ג'טר

לכל אחד יש רגעים קשים בחיים. אבל בכל אחד
קיים ה"משהו הזה" שמאפשר לו להתמודד עם הקשיים,
לשרוד ולשגשג

לכל אחד יש את הרגעים הללו בחיים, שבהם הוא עומד למבחן אמת ותוהה האם יש לו את הכוח להתגבר על האתגרים שניצבים לפניו. כולנו שמענו סיפורים על אנשים שגילו התעלות מדהימה נוכח מצבים קשים ביותר. אבל לא כל אחד מאמין, שיש לו את מה שצריך, כדי להצליח בעצמו באותה מידה.

ובכל זאת, עלינו להכיר בכך, שבתוך כל אחד מאיתנו שוכנת אותה יכולת להילחם על דרך החיים שאנו בוחרים בה. בתוך כל אחד מאיתנו נמצא אותו ה"משהו הזה". המפתח לשימוש ב"משהו הזה" טמון בלמידה כיצד לפתח אותו וכיצד לרתום אותו לשירותנו.

ד"ר סמפסון דייוויס ושרלי ג'טר שרדו מבחנים קשים בעצמם ומתוך נסיונם יצרו את תנועת THE STUFF וראיינו עשרות אנשים כדי לגלות את המכנים המשותפים, שאפשרו להם לנצח ולהתגבר על האתגרים בחייהם.

באמצעות סיפורים רבי עוצמה של אנשים שהתגברו על סרטן, על עוני, על יחסים רעילים, על גזענות, על אלימות, על מחסומים בקריירה ומכשולים אחרים, "המשהו הזה" מאיר 11 מרכיבי ליבה, שיסייעו לכם לא רק לשרוד אלא לשגשג למרות קשיי החיים.

מרכיבים אלו קלים להבנה, ואף קל ליישם אותם. הם מוצגים בשפה פשוטה, ללא שיפוטיות ועם הרבה חמלה נוכח האתגרים היומייים שאנשים צריכים להתמודד איתם. ד"ר דייוויס ושרלי חולקים איתנו את סיפוריהם של אנשים מדהימים, שהפגינו את ה"משהו" שלהם. סיפורים אלו יכולים לסייע לכל אחד ואחד לגלות את ה"משהו הזה" האישי שלו בתהליך מתגמל וחשוב, שבעקבותיו איש לא יגיד עוד לעולם, שהוא לא יכול לעשות את זה.

ד"ר סמפסון דייוויס הוא רופא חדר חירום ומחבר רבי מכר של ה"ניו-יורק טיימס", ביניהם "הברית".

שרלי ג'טר היא נשיאת קרן המנהיגות Turn 2 .

"המסר של סמפסון ושרלי עוסק בכוחה של החיוביות, של העבודה הקשה ושל הנחישות. זהו מסר שכולנו צריכים לשמוע כבר עכשיו".    כריסט גרדנר, מחבר "במרדף אחר האושר"

קראו את הספר והצטרפו לשיחה ב- TheStuffMovement.com.