חזרה לספר באתר


שם הספר:

אל תאמינו
מאת מחבר רב המכר חטופה
מאת: צ`רלי דונלי

שם הספר במקור:

Don`t Believe It

שם המחבר במקור :

Charlie Donlea

תרגום מאנגלית: כנרת היגינס דוידי
מחיר מומלץ: 98 ש"ח
מספר עמודים: 352
הספר ראה אור בחודש נובמבר 2019
דאנאקוד: 99-2201

   

© כל הזכויות שמורות למטר
    בכפוף לתנאי השימוש

אל תאמינו
מאת מחבר רב המכר חטופה
מאת: צ`רלי דונלי

על הספר

הסופר עטור השבחים צ'רלי דונלי חוזר בספר מתח מתעתע ומרובה תפניות שאי אפשר להניח מהיד. סידני ראיין היא יוצרת הסדרה הדוקומנטרית הפופולרית, הנערה משוגר ביץ', שבה היא מנסה לבדוק אם אישה צעירה בשם גרייס סיבולד אכן אשמה ברצח בן זוגה, או שמא היא חפה מפשע וישבה בכלא במשך עשר שנים על לא עוול בכפה.

במהלך העבודה על הסדרה פותחת סידני בחקירה ומגלה ראיות מטלטלות, חשודים נוספים וסתירות בציר הזמן שלא נבדקו בחקירה הקודמת. עקב לחץ הקהל נפתח התיק לבדיקה מחדש. אבל יום אחד, לקראת סיום הקרנת הסדרה, מגיע מכתב המבהיר לסידני שהיא טעתה.

סידני צוללת לעברה של גרייס ומקלפת את שכבות ההונאה בזו אחר זו. כשהיא מתקרבת ללב לבו של הסיפור, עליה להחליט אם היא מחויבת לאמת גם במחיר תהילתה, הקריירה שלה... ואפילו חייה.

"קל להתמכר לקוקטייל המצוין הזה של תוכנית טלוויזיה עתירת רייטינג לצד ריבוי התפניות העלילתיות והסכנות. מותחן אקטואלי ביותר."   Forward Reviews, 5 stars

"סיפור הבנוי וכתוב בצורה מושלמת, אל תאמינו הוא מותחן מרתק ומפתיע, מהעמוד הראשון ועד המילים האחרונות. הספר הטוב ביותר של דונלי.   מארי קוביקה, מחברת רב המכר של הניו יורק טיימס, הילדה הטובה

"מסגור הסיפור של דונלי כתוכנית דוקומנטרית מוכיח את עצמו כאפקטיבי מאוד – משכנע, מרתק וקצבי."   Booklist

"רומן המתח הזה נקרא בנשימה עצורה עד העמוד האחרון, וממש עד המשפט האחרון."   New York Journal of Books