חזרה לספר באתר


שם הספר:

תודעה חוזרת הביתה
ארבע השאלות שישחררו את התודעה שלכם,
יפתחו לכם את הלב וישנו את חייכם
מאת: ביירון קייטי וסטיבן מיטשל

שם הספר באנגלית:

A Mind at Home with Itself: How Asking Four Questions Can Free Your Mind, Open Your Heart, and Turn Your World Around

שם המחברת באנגלית :

Byron Katie and Steven Mitchel

תרגום מאנגלית: מונה גודאר
עורכת התרגום: מרים קוץ
מחיר מומלץ: 98 ש"ח
מספר עמודים: 290
הספר ראה אור בחודש ינואר 2019
דאנאקוד: 99-2151

   

© כל הזכויות שמורות למטר
    בכפוף לתנאי השימוש

תודעה חוזרת הביתה
ארבע השאלות שישחררו את התודעה שלכם,
יפתחו לכם את הלב וישנו את חייכם
מאת: ביירון קייטי וסטיבן מיטשל

בזמנים של חרדה ודיכאון, פחד וכעס, תודעה חוזרת הביתה, ספרה החדש של מחברת רבי המכר בישראל ובעולם והמורה הרוחנית האהובה, ביירון קייטי, הוא כתב היד שרבים ציפו לו.

קייטי מאירה את אחד הטקסטים הבודהיסטים העתיקים והעמוקים ביותר, סוטרת היהלום כדי לחשוף את טבעה של התודעה האנושית.

בעזרת העבודה- שיטה מהפכנית של חקירה עצמית שאותה פיתחה- מלמדת אותנו קייטי כיצד אנו יכולים להסיר מעלינו את עול הסיפורים והאמונות, שאת חלקם הגדול אימצנו עוד בילדותנו בלי לבחון אותם ובלי לבדוק את אמיתותם.

היא נותנת בידינו שיטה של התבוננות וחקירה שמאפשרת לכל אחד מאיתנו להשתחרר מנטל המחשבות והסבל שמכבידים על חיינו, ולהיות חופשיים ברגע זה.

תודעה חוזרת הביתה ילמד אתכם לשאול
ארבע שאלות פשוטות שישחררו את התודעה שלכם,
יפתחו לכם את הלב וישנו את חייכם.

באמצע חיים אמריקאיים רגילים, ביירון קייטי שקעה בדיכאון הולך ומתגבר שנמשך עשר שנים והגיע לכדי אשפוז ומחשבות אובדניות. ואז, בוקר אחד, היא התעוררה במצב של אושר מוחלט, מלאת הבנה לדרך שבה הסבל שלה הגיע לקצו.

תחושת החופש שהעניקה לה התובנה הזאת מעולם לא עזבה אותה. התוצאה הישירה שלה, העבודה, עזרה למיליוני אנשים ברחבי העולם לחקור את המחשבות המלחיצות שלהם ולשחרר את עצמם מסבל.

הספר הזה הוא מגדלור של אור, המציע לנו מקור של תקווה ואושר, ונקודת מבט חדשה ומכוננת על החיים.

"היצירה של ביירון קייטי היא ברכה עצומה לכוכב הלכת שלנו".    אקהרט טול, מחבר הספר כוחו של הרגע הזה

אקהרט טול, מחבר הספר כוחו של הרגע הזה "ביירון קייטי טלטלה את עולמי וערערה את התודעה שלי יותר מכל מורה רוחני אחר שאי-פעם פגשתי, חי או מת. הספר הזה מומלץ לכל מי שאי-פעם הרגיש שהתודעה שלו היא שכונה מסוכנת ביותר. הוא עשוי לעזור לכם ללמוד איך להרגיש בטוחים יותר ונינוחים יותר בשעות שבהן אתם משוטטים לבד בלילה בשכונה המסוכנת, ולא משנה אילו מחשבות עולות בכם".    אליזבת גילברט, מחברת רב המכר לאכול, להתפלל לאהוב

"דבריו של מאסטר רוחני עתיק המוארים במילים של מאסטר מודרני, מראים לנו שהחיים מעבר לסבל הם אפשריים ויכולים לקחת את התודעה של כל קורא הביתה, אל עצמה היחיד, הייחודי והיקר עד לאין שיעור".    מרתה בק, מחברת למצוא את כוכב הצפון שלך

"תודעה חוזרת הביתה הוא ספר שכתוב בצורה יפהפייה ומצביע ישירות על החוכמה המצויה בתוכנו, האוצר המיטבי ששוכן בלב פתוח ובתודעה שקטה – ומראה לנו בדיוק כיצד לגשת אליו".    פול הוקן, מחבר הספר אי-שקט מבורך