חזרה לספר באתר


שם הספר:

ילדת החופש
מאת: ג'קס מילר

שם הספר במקור:

Freedom's Child

שם המחברת במקור :

Jax Miller

תרגום מאנגלית: יסמין קלין
עריכת התרגום: חמוטל לוין
מחיר מומלץ: 98 ש"ח
מספר עמודים: 336
הספר ראה אור בחודש פברואר 2018
דאנאקוד: 99-2107

   

© כל הזכויות שמורות למטר
    בכפוף לתנאי השימוש

ילדת החופש
מאת: ג'קס מילר

"מהיר, עצבני ולא לוקח שבויים." – סאנדיי אינדיפנדנט

לפְרידוֹם אוליבר יש סודות רבים. היא גרה בעיירה קטנה באורגון ומתבודדת רוב הזמן. חבריה ושכניה הספורים יודעים שהיא עובדת בבר האופנוענים המקומי. הם יודעים שהיא נעצרת על שכרות בציבור כמעט מדי לילה. הם יודעים שהיא חצופה, מצחיקה ונועזת.

הם לא יודעים שפרידום אוליבר הוא שם בדוי. הם לא יודעים שהיא נעצרה על רצח בעלה השוטר לפני עשרים שנה. הם לא יודעים שמסרה את שני ילדיה לאימוץ.

הם לא יודעים שכיום היא נמצאת בתוכנית להגנת עדים, שהיא מתחרטת על העסקה שעשתה עם סוכני האף-בי-איי ושהיא סובלת מכאב לב גדול מרוב געגועים לילדיה.

ואז היא מגלה שבתה נעלמה, אולי נחטפה. פרידום – נחושה לגלות מה עלה בגורלה – חומקת מהמפעילים שלה, עולה על אופנוע ונוסעת לקנטאקי, המקום שבו גדלה בתה.

כשהיא יוצאת למסע לבדה, ללא הגנת סוכני האף-בי-איי, עברה האפל שב לרדוף אותה: משפחתו הנקמנית והסדיסטית של בעלה, השהות הקצרה והמפחידה שלה בכלא והמשפחה שבה בחרה לאימוץ ילדיה – שמסתירה סודות מסוכנים.

'ילדת החופש' הוא מותחן קצבי, שנון ומרגש על אישה שמסכנת הכול כדי לכפר על עבר שרודף אותה.

"רק לעתים רחוקות פורצת דמות ספרותית מבין הדפים בחיוניות עזה כל כך כמו פרידום אוליבר... אחד מספרי הביכורים הבולטים של השנה."    – גרדיאן

"ספר מצמרר שמתקדם במהירות מסחררת. רומן מרתק, אבל אל תצפו אחר כך לישון טוב בלילה."    – סאנדיי טיימס

"הפרוזה הפרועה של מילר היא רבת עוצמה וחסרת זהירות... לפעמים היא יורה משפטים מכאיבים... או מתארת בחיות רבה את מה שקורה בראשה של פרידום... ולפעמים היא סתם מדהימה."    – ניו יורק טיימס בוק ריוויו