חזרה לספר באתר


שם הספר:

אינטליגנציה חיובית
איך תוכלו לממש את מלוא הפוטנציאל שלכם
ולזכות בהצלחה מקצועית ובסיפוק אישי
מאת: שירזאד צ'אמין

שם הספר במקור:

Positive Intelligence

שם המחבר במקור :

Shirzad Chamine

תרגום מאנגלית: תומר שפינדל
מחיר מומלץ: 98 ש"ח
מספר עמודים: 232
דאנאקוד: 99-1895

   

© כל הזכויות שמורות למטר
    בכפוף לתנאי השימוש

אינטליגנציה חיובית
איך תוכלו לממש את מלוא הפוטנציאל שלכם
ולזכות בהצלחה מקצועית ובסיפוק אישי
מאת: שירזאד צ'אמין

על הספר

בהרצאות הפופולריות שהוא נושא באוניברסיטת סטנפורד מסביר שירזאד צ'אמין כיצד יכול כל אחד למצות באופן מלא ואמיתי את הפוטנציאל הטמון בו ולזכות בהצלחה מקצועית ובסיפוק אישי. במחקרו פורץ הדרך חושף צ'אמין עשרה "חבלנים" מוסווים היטב.

כמעט 95 אחוזים מהמנהלים שנכחו בהרצאותיו ב"סטנפורד" מסכימים כי ה"חבלנים" הללו פוגעים באופן משמעותי ביכולתם להביא למיצוי מלא של הפוטנציאל שלהם. הספר אינטליגנציה חיובית ילמד אתכם כיצד להביס את האויבים הפנימיים הללו.

בעוד שמדדי IQ ו-EQ (אינטליגנציה רגשית) משפיעים על הפוטנציאל המקסימלי שלכם, מדד PQ הוא זה שקובע באיזו מידה הפוטנציאל הזה ימומש.

החדשות הטובות הן שאפשר לשפר את מדד PQ באופן משמעותי בפרק זמן קצר של שלושה שבועות. בעזרת טכניקות וכלים מהפכניים המבוססים על שנים רבות של ניסיון, צוותים ואנשי מקצוע – ממנהלים ועד אנשי מכירות – יכולים ליהנות משיפור ממוצע של 35-30 אחוז בביצועיהם על ידי העלאת רמת ה-PQ שלהם. חשוב מכך, הם גם יהיו יותר מאושרים ופחות לחוצים.

קראו את "אינטליגנציה חיובית" וגלו כיצד:

- לזהות ולהביס את ה"חבלנים" הראשיים השכיחים ביותר: המבקר, השתלטן, הקורבן, המתחמק והמְרָצֶה.

- למדוד את רמת האינטליגנציה החיובית (PQ) שלכם ושל הצוות שלכם כדי לסלול לכם את הדרך להשגת ביצועי שיא

- להעלות את מדד PQ באופן דרמטי תוך 21 ימים.

- לפתח שרירי "מוח" חדשים, ולרתום למשימה
5 כוחות בלתי מנוצלים

- ליישם את הכלים והטכניקות של תורת האינטליגנציה החיובית (PQ) למען שיפור הביצועים המקצועיים והסיפוק האישי: להקים צוות, להתמודד עם עומס עבודה, להסתדר עם אנשים "קשים", להפחית לחץ, לאזן בין החיים האישיים למקצועיים, להצליח במכירות ובשכנוע.

"הספר 'אינטליגנציה חיובית' חולל בי ובאחרים בארגון שלי שינוי משמעותי. בספר שתית רבת-עוצמה, שנועדה לחלץ מאיתנו את המיטב ולמזער את השפעת המגרעות שלנו. אנשים שמעלים את מדד PQ שלהם נהנים לא רק משיפור ניכר בביצועיהם, אלא גם מתחושת סיפוק חסרת תקדים ומהפחתה דרמטית ברמות הלחץ. 'אינטליגנציה חיובית' הוא אחד משלושת הספרים המשפיעים ביותר שקראתי בתחום העסקים. אם הייתי צריכה לבחור ספר אחד בלבד לשיפור הביצועים של אלפי חברי הצוות בארגון שלי, אין לי ספק שזהו הספר שבו הייתי בוחרת".

- ליסה סטיבנס,
נשיאה אזורית, בנק "וולס פארגו"

"הספר 'אינטליגנציה חיובית' יכול לשנות את חייכם ולחולל מהפך בעסק שלכם. מדובר בשינוי מהותי בכללי המשחק".

- ג'יימס ד. וויט,
יו"ר, נשיא ומנכ"ל, Jamba Juice

"יצא לי לעבוד מקרוב עם שירזאד ולחוות באופן אישי את חוויית האינטליגנציה החיובית שפיתח. עוצמת הספר טמונה באופן הכן והאותנטי שבו משתף המחבר בשינוי שהתחולל בו כמנהיג וכבן אדם, כתוצאה מיישום עקרונות האינטליגנציה החיובית".

- דין מורטון,
סמנכ"ל תפעול לשעבר HP

"פיתוח מודל מנהיגות אישית הוא אחד הכלים הטובים ביותר שעומדים לרשות אלו המעוניינים להביא לשיפור ביצועים, לחיסכון באנרגיה ולהפחתת המתח. הספר 'אינטליגנציה חיובית' עוזר לנו לעשות זאת על ידי כך שהוא מלמד אותנו לשלוט בקולות הפנימיים המצויים בכל אחד מאיתנו. מנהיגים בכל הדרגים יכולים ליישם את העקרונות הללו כדי לעלות על המסלול שיוביל לניצחון – ולהתמיד בו. זהו ספר שימושי, מסעיר ומרתק".

- דאגלס ר. קונאנט,
מנכ"ל לשעבר של חברת Campbell Soup,
ספריו הופיעו ברשימת רבי המכר של הניו יורק טיימס

"יישום חדשני וחשוב של העקרונות המקוריים של הפסיכולוגיה החיובית בתחום העסקי. מודל PQ מספק בסיס איתן ליצירת שינוי משמעותי חיוני בחייהם של אנשים. האסטרטגיות למיצוי הפוטנציאל הלא ממומש של המוח האנושי יעילות כמובן ליישומים עסקיים, אך הן שימושיות לא פחות גם בתחומים אחרים. אם ברצונכם להביא לשינוי חיובי משמעותי בעצמכם, בצוות שלכם או באנשים הקרובים אליכם, אני ממליץ לכם לקרוא את הספר הזה".

- ד"ר קריטנדן אי. ברוקס,
אוניברסיטת סטנפורד, חבר כבוד באגודה הפסיכיאטרית האמריקנית