חזרה לספר באתר


שם הספר:

מזלך בידך
מזל טוב: זה לא במקרה, שנו את מזלכם ושנו את חייכם
מאת: ד"ר ריצ'רד וייסמן

שם הספר במקור:

The Luck Factor
Changing Your Luck, Changing Your Life: The Four Essential Principles

שם המחבר במקור :

Dr Richard Wiseman

תרגום מאנגלית: ברוך קורות
מחיר מומלץ: 79 ש"ח
מספר עמודים: 232
דאנאקוד: 99-1235

   

© כל הזכויות שמורות למטר
    בכפוף לתנאי השימוש

מזלך בידך
מזל טוב: זה לא במקרה, שנו את מזלכם ושנו את חייכם
מאת: ד"ר ריצ'רד וייסמן

על הספר

אנשים בני מזל מוצאים את בני הזוג המושלמים, משיגים את מטרותיהם ומנהלים חיים מאושרים ומלאי משמעות. עם זאת, הצלחתם אינה נובעת מעבודה קשה במיוחד או מאינטליגנציה גבוהה מהרגיל, אלא נראה כי הם חוננו ביכולת על-טבעית להיות במקום הנכון בזמן הנכון, וליהנות מהזדמנויות טובות שנופלות בחלקם.

לפני עשר שנים החל ד"ר ריצ'רד וייסמן לחקור מדוע אנשים בני-מזל נהנים כל העת ממזל טוב. בעזרת פרסום נרחב באמצעי התקשורת כינסו ד"ר וייסמן וצוות המחקר שלו יותר מאלף אנשים בני מזל וחסרי מזל במיוחד, שהסכימו להשתתף בפרויקט מחקר ייחודי. התוצאות היו מדהימות והציגו את תפקידו המכריע בחיינו באור חדש לחלוטין.

אנשים אינם נולדים בני מזל. לעומת זאת, בלי שיהיו מודעים לכך, אנשים בני מזל יוצרים את מזלם הטוב באמצעות דרכי חשיבה והתנהגות. ד"ר וייסמן זיהה בסופו של דבר ארבעה עקרונות יסוד פסיכולוגיים העומדים בבסיסם של חיים מלאי מזל. חשוב מכך, הוא גילה כי אפשר להשתמש בעקרונות אלו כדי לשפר את מזלם של אנשים.

כחלק מיישום המסקנות ממחקרו של ד"ר וייסמן, למדה קבוצת אנשים שהגדירו את עצמם כחסרי מזל, כיצד לחשוב ולהתנהג כאנשים בני מזל. כמעט כל המשתתפים דיווחו על שינויים משמעותיים בחייהם, לרבות שיפור ברמת המזל,הביטחון העצמי וההצלחה.

האם אנשים חסרי מזל יכולים לעשות משהו כדי לשפר את מזלם? התשובה היא כן!