חזרה לספר באתר


שם הספר:

אח עשיר, אחות עשירה
שתי דרכים שונות אל אלוהים, כסף ואושר
מאת: רוברט ואמי קיוסאקי

שם הספר במקור:

Rich Brother Rich Sister

שמות המחברים במקור :

Robert & Emi Kiyosaki

תרגום מאנגלית: אסתי וכטל
מחיר מומלץ: 89 ש"ח
מספר עמודים: 368
דאנאקוד: 99-1686

   

© כל הזכויות שמורות למטר
    בכפוף לתנאי השימוש

אח עשיר, אחות עשירה
שתי דרכים שונות אל אלוהים, כסף ואושר
מאת: רוברט ואמי קיוסאקי

על הספר

יחד, אחר-כך לחוד ואז שוב יחד מגלים האח והאחות את העושר שטומנים בחובם החיים. אח עשיר אחות עשירה משלב את סיפורי חייהם של רוברט קיוסאקי ואחותו אמי קיוסאקי לספר שיחזק את אמונתכם בכוחה של הכוונה, בחשיבותה של הפעולה, וביכולת להתגבר על מכשולים במסע לחיים עשירים יותר.

בשנת 1962 ערכה ארצות הברית ניסוי אטומי במרחק כשישה-עשר קילומטר מאיי חג המולד שבדרום האוקיינוס השקט. מאותו רגע ואילך מצאו את עצמם שני בני אדם, שנולדו לאותם הורים באותו בית וחוו את אותן חוויות ילדות, בשתי דרכים שונות לחלוטין אל האלוהים, הכסף והאושר.

רוברט נעשה יזם מפורסם בעולם כולו, סופר, מורה ובר סמכא בכל מה שקשור לפיננסים. אמי נעשתה נזירה בודהיסטית אדוקה, סופרת ומורה ובת סמכא בכל מה שקשור לרוחניות.

חייהם הביאו אותם מ"ביג איילנד" שבהוואי למפרץ קאם ראן בווייטנאם, למושבות ההיפים בהייט-אשבורי שבסן פרנסיסקו ולמנזר בהודו, לפגישות אישיות עם הממציא, האדריכל והפילוסוף האמריקני הנודע ד"ר בקמינסטר פולר ולמושב של כבוד למרגלותיו של הדלאי לאמה, ולבסוף הפגישו שוב ביניהם.

רוברט ניצב בפני המוות במלחמה ואמי ניצבה בפני המוות כשחלתה בסרטן. הם נטלו על עצמם סיכונים, עשו שגיאות, למדו את לקחי החיים, ומצאו כל אחד את האמת שלו. הם גילו את השלווה, את האושר ואת העושר הנובעים מכך שהם חיים את חייהם כפי שהיו אמורים לחיותם, כפי שהם רוצים לחיותם.

ספר זה יעניק לכם השראה במסע חייכם שלכם ובעת חיפושיכם אחר האמת שלכם, אחר המטרה ואחר הדרך אל העושר - הפיננסי והרוחני כאחד - כדי כשתזכו בכל מה שהחיים יכולים להציע לכם, בכל הדברים שאתם ראויים להם... ושכולנו ראויים להם.

אמי קיוסאקי
"הקדשתי את חיי לשלווה ולהארה, לחיפוש אחר משמעות וסיפוק..."

"כשהתמודדתי עם סרטן ומחלת לב הבנתי לראשונה שהכסף - או חסרונו של הכסף - משפיע לא רק על איכותם של החיים... אלא על עצם החיים."

"אני רואה ברוברט אדם שמצא את ייעודו. אדם שרואה הזדמנויות במקום שבו אחרים רואים מכשולים... ותורם בחזרה באמצעות הענקת השכלה לעולם."

רוברט קיוסאקי
"חיי הוקדשו לעסקים ולהוראה בנושא הכסף... והתמקדות זו האפילה לעתים על כל דבר אחר..."

"בשל חידוש הקשר עם טנזין הבנתי שבכל חיים עשירים יש שני סוגים של דו"חות כספיים... האחד פיננסי והאחר רוחני. הדו"ח הפיננסי שלי היה חזק, אבל הדו"ח הרוחני החוויר בהשוואה אליו."

"אני רואה בטנזין אישה מלאה בנדיבות, באושר ובשמחה. אני יודע שהיא מצאה את משפחתה הרוחנית."