חזרה לספר באתר


שם הספר:

10 10 10, 10 דקות 10 חודשים 10 שנים
הרעיון שישנה את חייכם לתמיד
מאת: סוזי וולץ'

שם הספר במקור:

10-10-10, 10 minutes 10 months 10 years; A life-transforming idea

שם המחברת במקור :

Suzy Welch

תרגום מאנגלית: דרורה בלישה

בשיתוף הוצאת מודן


מחיר מומלץ: 89 ש"ח
מספר עמודים: 216
דאנאקוד: 99-1634

   

© כל הזכויות שמורות למטר
    בכפוף לתנאי השימוש

10 10 10, 10 דקות 10 חודשים 10 שנים
הרעיון שישנה את חייכם לתמיד
מאת: סוזי וולץ'

שיטת 10-10-10 תשפר כל בחירה וכל החלטה בחייכם!

כולנו רוצים לעצב בעצמנו את חיינו. אבל לנוכח קצב החיים המואץ כיום, עומס היתר של המידע, סדרי העדיפויות המשתנים תדיר ושפע האפשרויות המהמם, אנחנו מוצאים את עצמנו מוּנחים על ידי דחפים, לחצים ותועלת אישית. האם אנחנו מקבלים את ההחלטות הנכונות? או שאולי, בלי להתכוון לכך, שוב ושוב שולטות בנו גחמות רגעיות?

10-10-10 מציג גישה חדשה לקבלת החלטות, שתסייע לכם לשלוט בחייכם בבית, באהבה ובעבודה. התהליך ברור, ישיר ושקוף. למעשה, כשאתם מתמודדים עם דילמה, כל מה שאתם צריכים לעשות בשלב הראשון הוא לשאול שלוש שאלות: מה יהיו תוצאות ההחלטה בעוד 10 דקות? בעוד 10 חודשים? בעוד 10 שנים?

באמצעות סיפורים משעשעים ושנונים מחייה ומחייהם של משתמשים אחרים בשיטת 10-10-10 מראה סוזי וולץ' איך בדיקת ההשלכות של החלטותינו בטווחי זמן שונים מעלה לפני השטח את סדר היום הסמוי שלנו, את הפחדים, השאיפות והצרכים הלא מודעים - ובסופו של דבר עוזרת לנו לזהות את המטרות והערכים העמוקים ביותר שלנו, ולחיות לפיהם.

רבים מאוד יפיקו תועלת מהשיטה - סטודנטים, הורים עסוקים, מנהלים טרודים, אמנים, עובדי ממשל ויזמים - והיא הוכיחה את יעילותה בקבלת החלטות גדולות כקטנות, שגרתיות כמהפכניות, ועזרה בעקביות לשיפור חייהם של המשתמשים בה. השתמשו גם אתם ברעיון מחולל השינוי הזה, ותהפכו את הכאוס שבחייכם לעקביות, רגשות אשם לשמחה ובלבול לבהירות!

"סוזי וולץ' תוססת בשלל רעיונות מבריקים. בספר 10-10-10 היא מעמידה לרשות הקורא מכשיר מעמיק וקל ליישום שהופך החלטות קשות לפשוטות, תוך הפחתת המבוכה והבלבול בחיים. אם אתם מתלבטים מה לעשות, באיזה שביל ללכת כשהגעתם לצומת דרכים, אם להישאר או לעזוב - 10-10-10 יסייע לכם למצוא את דרככם."

- דניאל גולמן, מחבר הספר אינטליגנציה רגשית (בעברית בהוצאת מטר)

"ספר רהוט, שנון ואינטליגנטי זה הוא ניצחון בכמה רמות: נוסף על כך שהוא מספק שיעורים מאלפים ומלאי תובנה על דרכים לקבלת החלטות אישיות, סיפורי החיים האינטימיים שבו הממחישים את תהליך קבלת ההחלטות של סוזי וולץ' עצמה, מושכים ומרתקים את הקורא מתחילת הספר ועד סופו."

- דוריס קירנס-גודווין, היסטוריונית זוכת פוליצר, מחברת הביוגרפיה של לינקולן