חזרה לספר באתר


שם הספר:

אושר אפשרי
איך להפסיק לרדוף אחר השלמות ולהתחיל לחיות חיים מאושרים יותר
מאת: טל בן-שחר

שם הספר במקור:

The Pursuit of Perfect: How to Stop Chasing Perfection and Start Living a Richer, Happier Life

שם המחבר במקור :

Tal Ben-Shahar

תרגום מאנגלית: עידית שורר
מחיר מומלץ: 89 ש"ח
מספר עמודים: 212
דאנאקוד: 99-1611

   

© כל הזכויות שמורות למטר
    בכפוף לתנאי השימוש

אושר אפשרי
איך להפסיק לרדוף אחר השלמות ולהתחיל לחיות חיים מאושרים יותר
מאת: טל בן-שחר

על הספר

פעמים רבות אנחנו חושבים לעצמנו: אילו רק היינו מספיקים תמיד לעשות את כל מה שתכננו, אילו רק היינו מרוויחים הרבה יותר, מנצחים באליפות ישראל בקפיצה לגובה, מצטיינים בכל מבחן או מוצאים את נסיך החלומות המושלם - אז ודאי היינו מאושרים! האומנם? טל בן-שחר, מחבר רב-המכר העולמי באושר ובאושר (בעברית בהוצאת מטר), מראה בספר המפתיע שבידיכם שהמרדף אחר השלמות הוא דווקא המכשול הגדול ביותר בדרך אל האושר.

בהסתמכו על מחקרים מתחום הפסיכולוגיה החיובית ועל מה שלימד בקורס הפופולארי שלו בהרווארד, בן-שחר מראה לנו איך להפסיק את המרדף הבלתי-אפשרי אחר השלמות, ובמקום זה להתקדם במסלול הפתלתל שיוביל אותנו אל האושר, הסיפוק וההגשמה העצמית.

בן-שחר מציע הצעה מדהימה בפשטותה: דרך אופטימלית להתייחסות להצלחה ולכישלון, למשפחה, לאהבה, לקריירה ולחיים בכלל. בעזרת תובנות מאירות עיניים, אנקדוטות אישיות וסיפורים מרתקים בשילוב עם תרגילים מעשיים, הוא מסביר מדוע הדרך אל האושר לא תמיד רצופה הצלחות, מדוע הפחד מכישלון משתק אותנו, וכמה נרוויח אם רק נדע לסלוח לעצמנו וללמוד מכישלונות ומרגשות מכאיבים. באושר אפשרי תגלו איך להתמקד בדברים החשובים בחיים, ואיך להגשים את הפוטנציאל שלכם ולהיות מאושרים באמת!

"הספר ריתק אותי מיד ולא יכולתי להינתק ממנו במשך שעות רבות. טל בן-שחר שוזר בצורה נפלאה דוגמאות אישיות, השלכות מחקריות מפתיעות וממצאי מחקרים השופכים אור על התנהגויות שונות, כדי להעביר מסר רב ערך. כל מי שההצלחה חשובה לו - והיא חשובה לרובנו - צריך לקרוא את הספר הזה."

- סוניה ליובומירסקי, מחברת The How of Happiness

"הספר הזה יעניק לכם השראה למימוש הפוטנציאל הגלום בכם ויעורר את השאיפות האמיתיות לשינוי. הוא חומק ממלכודת הפרפקציוניזם ומתביעותיו הלא ריאליסטיות של האגו."

- מתייה ריקאר, מחבר רבי המכר בזכות האושר והנזיר והפילוסוף
(בעברית בהוצאת חרגול)

"טל בן-שחר עשה זאת שוב! בספרו באושר ובאושר הוא מזמין אותנו להרהר מחדש בהנחותינו על מהות האושר ובמה הוא מותנה. עכשיו, באושר אפשרי, הוא מזמין אותנו להיפטר מהאמונה המוטעית שהשאיפה למושלם היא סימן מובהק לאושר ולהצלחה."

- נתניאל ברנדן, מחבר הערכה עצמית (בעברית בהוצאת כרטא)