חזרה לספר באתר


שם הספר:

כוחם של קשרים
נטוורקינג: בניית רשתות אישיות, מקצועיות ווירטואליות להצלחה בעבודה ובחיים
מאת: מייקל דולוורת

שם הספר במקור:

The Connect Effect: Building Strong Personal, Professional, and Virtual Networks

שם המחבר במקור :

Michael Dulworth

תרגום מאנגלית: תומר שפינדל
מחיר מומלץ: 89 ש"ח
מספר עמודים: 184
דאנאקוד: 99-1599

   

© כל הזכויות שמורות למטר
    בכפוף לתנאי השימוש

כוחם של קשרים
נטוורקינג: בניית רשתות אישיות, מקצועיות ווירטואליות להצלחה בעבודה ובחיים
מאת: מייקל דולוורת

גלו ופתחו את הכוח הטמון ברשתות שלכם!

היכולת לבצע רישות (נֶטווֹרקינג) היא מיומנות חשובה ביותר, אבל רק מעטים מודעים לכוחה, ויודעים כיצד לפתח, לשמר ולמנף רשתות לאורך חייהם. בספרו כוחם של קשרים חושף מייקל דולוורת דרכים חדשות בלתי צפויות שבהן יכולות רשתות אישיות, מקצועיות ווירטואליות לשנות את חייכם, ומספק כלים חדשניים - ובהם מבחן למדידת מנת הרישות (NQ) - שיעזרו לכם לזהות ולהרחיב את הרשתות שלכם ולהשתמש בהן כדי לשפר את חייכם ואת חיי הסובבים אתכם.

רישות הוא בהחלט לא רק עניין חברתי: זוהי יכולת חיונית להתפתחות אישית ומקצועית. רשת יעילה יכולה להרחיב את מאגר הידע שלכם, לסייע לכם להתמודד עם סוגיות חשובות, לפתור בעיות, לקדם את הקריירה שלכם ואף לשפר את בריאותכם ואת איכות חייכם.

הספר כוחם של קשרים יאפשר לכם ליישם גישה מודעת ושיטתית לנושא הרישות. מעטים נהנים מיכולות רישות מולדות, אבל כל אחד ואחד יכול להתמקצע במיומנות חשובה זו. וככל שהרשתות שלכם יצמחו ומספר הקשרים בין החברים בהן יגדל - תגלו שהרווח מהרשת גדל פי עשרות מונים. הספר החדשני והמקורי שבידיכם יראה לכם כיצד תוכלו להשתמש באפקט המדהים הזה כדי להעשיר את חייכם בכל המישורים.

"היכולת החשובה ביותר למנהיגי העתיד היא רישות. כוחם של קשרים מסביר בדיוק מה עליכם לעשות וכיצד לעשות זאת!"

- מרשל גולדשמידט, מחבר What Got You Here Won't Get You There,
מקום ראשון ברשימת רבי המכר העסקיים של "וול סטריט ג'ורנל"

"בעולם שבו מנהיגים ואינדיבידואלים עובדים וחיים באופן גלובלי יותר ויותר, הטכנולוגיה עשויה להקל על יצירת קשרים - אבל איכות הקשרים היא שעושה את ההבדל. כוחם של קשרים הוא משאב חיוני למנהיגים של ימינו, המציע להם טקטיקות, טכניקות וכלים מוכחים שיכולים לשמש אותם לביסוס קשרים עמידים."

- ד"ר לזלי וו. ג'ויס, סגנית נשיא ומנהלת למידה ראשית ב"הום דיפו"

"ההבדל האמיתי בין מצטיינים לשאר האנשים הוא יכולתם לנהל ולמנף רשתות אישיות. המנהלים היעילים ביותר יוצרים ונתמכים על ידי רשתות גדולות, מגוונות ורבות ניסיון, החוצות גבולות ארגוניים. כוחם של קשרים הוא ספר שימושי, מעניין ושופע עצות שיעזרו לקוראים לשפר באופן משמעותי את יעילות הרשתות שלהם."

- רוב קרוס, פרופ' חבר בביה"ס למנהל ע"ש מקינטייר, אוניברסיטת וירג'יניה

"כוחם של קשרים הוא מדריך שימושי מאלף לאנשים ולארגונים שמעוניינים לשפר את הרשתות שלהם, למצות את הפוטנציאל שלם ולהגיע להישגים מדהימים."

- לינדה גרטון, פרופ' לניהול בביה"ס למנהל עסקים, לונדון