חזרה לספר באתר


שם הספר:

ככה עשיתי את זה
וכך תצליחי גם את בקריירה (ובחיים הפרטיים)
מאת: קאתי בלאק

שם הספר במקור:

Basic Black

שם המחברת במקור :

Cathie Black

תרגום מאנגלית: יעל ענבר
מחיר מומלץ: 95 ש"ח
מספר עמודים: 248
דאנאקוד: 99-1540

   

© כל הזכויות שמורות למטר
    בכפוף לתנאי השימוש

ככה עשיתי את זה
וכך תצליחי גם את בקריירה (ובחיים הפרטיים)
מאת: קאתי בלאק

על הספר

עצות חיוניות (וסיפורים מרתקים) מפי האישה
שיושבת מאחורי שולחן המנהל

קאתי בלאק היא החונכת הנבונה והמצחיקה שכל אישה חולמת עליה. כנשיאת העיתון יו-אס-איי טודיי וכמו"לית שלו בתחילת דרכו, וכראש חטיבת כתבי העת של תאגיד הרסט היא זו ששכנעה את אופרה וינפרי להשיק כתב עת משלה.

עכשיו, בדרכה הנמרצת והמעשית, מסבירה קאתי כיצד יצרה לעצמה
"חיים של 360°" - תערובת של הישגים מקצועיים וסיפוק אישי. היא מספרת בכנות איך השכילה לפלס את דרכה בין האתגרים בחייה המקצועיים ובד בבד לשמור על חיים מאוזנים, עם ניהול בית ומשפחה. וכיצד יכולה כל אישה לזכות בהזדמנויות במקום העבודה.

לא משנה באיזה שלב בקריירה שלך את נמצאת, הספר ככה עשיתי את זה יסייע לך להשיג את התפקיד, את הקידום או את המיזם שעליהם את מתחרה. בלבו של הספר עומדים סיפוריה הכנים והאישיים של קאתי על ההצלחות והכישלונות הניהוליים שלה, ולכל אורכו היא מציעה הצצה מרתקת אל דמויות ידועות מעולם התקשורת והעסקים כגון רופרט מרדוק, טינה בראון, ואל ניוהארת, מייסד יו-אס-איי טודיי, העיתון הנפוץ ביותר בארצות-הברית, שקשיחותו הפכה לאגדה.

מעל לכל, הספר ככה עשיתי את זה מעורר מוטיבציה. הוא מציע מבט מקרוב על כושר השיפוט הנוקב, על ההתמדה ועל האופטימיות שהובילו את קאתי בלאק אל ראש הפירמידה בתחום שלה, יחד עם עצות מעשיות וישירות מן הסוג שמקבלים בדרך כלל במפגש אישי עם מאמן עסקי.

קראי את הספר ותלמדי כיצד להתמודד עם ראיונות עבודה, אֵילו חוקים מותר להפר, ומדוע עלייך להפוך את חייך לאזור נטול כעס. וחשוב באותה המידה, קבלי השראה להגשים את הדברים המלהיבים אותך ולהגיע להישגים הטובים ביותר שביכולתך להשיג.

"אני מעריצה גדולה של קאתי בלאק - גם מפני ששתינו מאמינות כי המקום שממנו באים אינו קובע בשום צורה ואופן את המקום שאליו אפשר להגיע. אם אתם מסוגלים לחלום על משהו, אתם מסוגלים ליצור אותו. הקריירה של קאתי היא הוכחה חיה לכך, וחוויותיה, הן המקצועיות והן האישיות, מהוות חומר קריאה מרתק. שיעורי החיים בין דפים אלה הם נבונים, נכונים ומעודדים, ולא משנה באיזה שלב של הקריירה שלכם אתם נמצאים."
- סוז אורמן, מחברת הספר נשים וכסף

"הספר ככה עשיתי את זה מפליא לתאר כיצד פילסה קאתי את דרכה בין אתגרי מקום העבודה ועולם התקשורת, ויחד עם זאת שמרה על חיים מאוזנים. העצות המעשיות שלה על התמודדות עם מצבים אופייניים במקום העבודה הופכות את הספר לחומר קריאה חשוב לכל אישה הרוצה להפוך לעמיתה טובה יותר, למנהיגה טובה יותר - ולבן אדם טוב יותר."
- מג ויטמן, נשיאה ומנכ"לית של חברת ebay

"כפי שכל אישה זקוקה לבגד שחור בסיסי בארון הבגדים שלה, כך היא גם זקוקה לספר ככה עשיתי את זה על מדף הספרים שלה. זהו ספר ההדרכה המושלם למי שרוצה להתקדם ועם זאת להישאר נאמנה לעצמה."
- דונה קארן, מעצבת אופנה

"בראוו לספר ככה עשיתי את זה! אחרי שקראתי את הספר אני מבינה יותר מתמיד איך הגיעה קאתי להישגים המדהימים שלה. אין לה שמץ של פחד! בין שאתם רק מתחילים בקריירה שלכם או מתקדמים במלוא הקיטור, תפיקו תועלת מתובנותיה של קאתי על עולם העסקים - והחיים."
- גייל קינג , העורכת הכללית של כתב העת O, המגזין של אופרה וינפרי

"קאתי בלאק מציגה את מקום העבודה ללא כחל ושרק, באמצעות התובנות המעשיות וההומור המרתק האופייניים לה. הספר ככה עשיתי את זה הוא מדריך מעשי לתכונות שמפגינים המנהיגים הגדולים ביותר שיש לנו בחברת ג'נרל אלקטריק - להט, דחף להצליח, גישה נכונה, נטילת סיכונים, ויכולת לטפח ולפתח כישרונות גדולים של ממש. נהניתי לקרוא את הספר ככה עשיתי את זה וחשבתי לעצמי - זוהי מישהי שהייתי רוצה לעבוד אצלה."
- ג'פרי אימֶלט, מנכ"ל ג'נרל אלקטריק

"קאתי היא החונכת המושלמת שכל אישה זקוקה לה: מנהלת מוכשרת הנמצאת בראש הפירמידה בתחום שלה, שאינה חוששת לתאר דברים כהווייתם. תארו לעצמכם שאתם מוזמנים לארוחת צהריים אישית בחברתה של אחת מן הנשים החזקות ביותר בתחום העסקים, ולאחר מכן התענגו על ספרה הנפלא. הספר ככה עשיתי את זה נמנה עם הטקסטים האמינים ביותר שמלמדים כיצד להצליח כמנהיג."
- רוֹזַאבֶּת' מוס קאנטר, מרצה בבית הספר למנהל עסקים של אוניברסיטת הארוורד