חזרה לספר באתר


שם הספר:

נשים צרפתיות וסודות החיים הטובים
שנה של סודות, מתכונים ועינוגים
מאת: מיריי ג'וליאנו

שם הספר במקור:

French Women For all seasons

שם המחברת במקור :

Mireille Guiliano

תרגום מאנגלית: גיא עד
מחיר מומלץ: 88 ש"ח
מספר עמודים: 300
דאנאקוד: 99-1496

   

© כל הזכויות שמורות למטר
    בכפוף לתנאי השימוש

נשים צרפתיות וסודות החיים הטובים
שנה של סודות, מתכונים ועינוגים
מאת: מיריי ג'וליאנו

על הספר

קוראות רב המכר הקודם של מיריי ג'וליאנו, נשים צרפתיות לא משמינות (שראה אור בהוצאה משותפת של "מטר" ו"כתר"), הציפו אותה בבקשות לסודות מתוחכמים נוספים שיסייעו להן לחיות את החיים הטובים ולהצליח - כמו הנשים הצרפתיות - ליהנות מיין, משוקולד ומעינוגים מפתים אחרים ולהישאר חטובות ונאות בלי לעלות במשקל.

תשובתה של מיריי ג'וליאנו היא הספר החדש והתוסס הזה, השופע עצות מרעננות וסיפורים משובבי נפש. יש בספר יותר ממאה מתכונים חדשים ונפלאים והוא עוסק באוכל, אך יש בו גם היבטי חיים נוספים: ג'וליאנו מציעה שפע של טיפים בתחומי העיצוב, הטיפוח והאירוח, שכולם מתמקדים בהנאות החושים ונועדו להפיק עונג מרבי: איך להתלבש היטב ולהיראות אופנתית ללא מאמץ, כיצד לבחור יין, לסדר פרחים, לערוך קניות בחוכמה, לבשל, לעסוק בפעילות גופנית ועוד.

בסגנונה הייחודי שהקסים יותר ממיליון נשים צרפתיות, מוכיחה מיריי ג'וליאנו שההנאה מהחיים היא אמנות צרופה, ושהאיזון - גם להרגיש טוב עם עצמך וגם להיות נאמנה לטבעך האישי - הוא המפתח לחיים ארוכים ובריאים. נשים צרפתיות וסודות החיים הטובים הוא מדריך שנון ומשעשע להנאה מכל רגע בחיים.

"הו, פריז, היעד האידיאלי לביקור קצר במוזיאון, לקניית אופנת עילית ולירידה מהירה במשקל. אכן כן, מתעקשת מיריי ג'וליאנו... לאלה שאין באפשרותן לתפוס טיסה בכל פעם שהרוכסנים שלהן לא נסגרים... ספר הזיכרונות החדש של מיריי ג'וליאנו הוא גם ספר לא-דיאטה מלא בסודות הרזיה".

People      

"משובב... עם יד על הלב, זהו הספר הטוב ביותר מבין הספרים החדשים לשמירה על המשקל... תענוג לקרוא בו גם אם אינך צריכה לרדת במשקל".

U.S.A. Today