חזרה לספר באתר


שם הספר:

לפצח את קוד העושר
איך להיות עשירים תוך פיצוח קודים לחיים טובים יותר
מאת: מרק ויקטור הנסן ורוברט ג' אלאן

שם הספר במקור:

Cracking The Millionaire Code

שמות המחברים במקור :

Mark Victor Hansen, Robert G. Allen

תרגום מאנגלית: אמה ברוורמן
מחיר מומלץ: 88 ש"ח
מספר עמודים: 280
דאנאקוד: 99-1439

   

© כל הזכויות שמורות למטר
    בכפוף לתנאי השימוש

לפצח את קוד העושר
איך להיות עשירים תוך פיצוח קודים לחיים טובים יותר
מאת: מרק ויקטור הנסן ורוברט ג' אלאן

על הספר

מדוע אנשים מסוימים נאבקים בקשיים כספיים בעוד אחרים נהנים מחיי עושר חסרי דאגות כלכליות? מה היה קורה אילו יכולתם ליהנות מסגנון חיים עשיר יותר בלי להקריב דבר מהערכים שלכם, בריאותכם, עולמכם הרוחני, חירותכם, חבריכם ומשפחותיכם? על פי ניסיונם של שני מחברי ספר זה: הדבר אפשרי.

מרק ויקטור הנסן הוא שותף לכתיבת סדרת ספרי "מרק עוף לנפש" שזכתה להצלחה אדירה ורוברט ג' אלאן אף הוא סופר מצליח, הוא מחבר רב-המכר "מיליונר ברגע" (בעברית בהוצאת "מטר". אך לא תמיד חייהם נראו כך. שני המחברים מכירים היטב את טעם הכישלון. שניהם איבדו הכול - יותר מפעם אחת! אך במשך הזמן גילו השניים את העקרונות שעזרו להם ועכשיו גם לכם לנהל את החיים העסקיים שלהם בדרך אחרת, ומאז שמחתם ועושרם גדלו באופן חסר תקדים.

כעת, באמצעות ספר זה, מעניקים לכם הנסן ואלאן את עקרונות היסוד הבדוקים שלהם לפיצוח הסודות של יצירת עושר. המפתחות טמונים בארבעת צופני העושר שבספר:

  • צופן הגורל
  • צופן המנסרה
  • צופן המלאך
  • צופן הכוכב

בספר כלולים סיפורים של אנשים כמוכם, שגילו כי גם להם יכולים להיות חיים יוצאים מגדר הרגיל. קראו בספר ותלמדו כיצד להפוך את הנכסים הלא ידועים שלכם למיליונים, כיצד ליצור את הצהרת ההון הנאורה שלכם, "להגדיל פי מאה" כל עסק, לפעול על פי תוכנית 101 הימים למיליון הראשון שלכם ולהשתמש בנדבנות על בסיס קבוע כדי לסלול את הדרך לעושר גדול עוד יותר.

ואולי תתקשו להאמין, אבל הכול מתחיל מכם - הכול מבוסס על עשיית משהו שטבעי לכם. לאחר שתחליטו מה אתם אוהבים, תצאו לדרך כאשר אתם מונעים בלהט התשוקה האמיתית שלכם. כן, יהיה צורך בנחישות ובעבודה קשה, אך לאחר שתפצחו את צופן העושר, כל מאמציכם ייראו "נכונים" יותר מתמיד.

האם אתם מוכנים להפוך למיליונרים? למה אתם מחכים?

"זהו ספר רב עוצמה. כאשר מרק ויקטור הנסן ורוברט ג' אלאן כותבים על הצלחה והשגת עושר בדרך הנכונה, כדאי שכולנו נשים לב. "לפצח את צופן העושר" ימריץ אתכם לפעולה."

פאט ויליאמס, סגנית נשיא בכירה, Orlando Magic

"אלה אינם תעתועי לשון, אלא עקרונות אמיתיים, מציאותיים ומעשיים שהופכים מיליונרים למיליונרים. אך עשיית כסף הנה רק חלק מיצירת מיליונר מאושר. עשיית המעשה הנכון עם הכסף שהרווחתם חשובה באותה מידה. על-ידי יישום הכללים הפשוטים והייחודיים שמוצגים בספר זה אפשר להרוויח מיליונים ולעשות טוב לאחרים בעת ובעונה אחת."

מו סיגל, מייסד, Celestial Seasonings

"הספר מראה ליזמים שלב אחר שלב כיצד לממש את הפוטנציאל האדיר הטמון בהם."

פול זיין פילצר, כלכלן

"סוף-סוף, אסטרטגיות פשוטות, ברורות וישימות לבניית עושר. ועם כל עמוד אתם מקבלים מפתח חדש לאוצר שלכם."

דבורה רוסאדו שאו, Dream BIG! Enterprises, LLC