חזרה לספר באתר


שם הספר:

צוות לעניין
עבודת צוות כמנוף להצלחה
מאת: קן בלנצ'רד, אלן רנדולף, פיטר גרייזר

שם הספר במקור:

Go Team
Take Your Team to the Next Level

שמות המחברים במקור :

Ken Blanchard, Alan Randolph, Peter Grazier

תרגום מאנגלית: עמית יריב
מחיר מומלץ: 74 ש"ח
מספר עמודים: 144
דאנאקוד: 99-1365

   

© כל הזכויות שמורות למטר
    בכפוף לתנאי השימוש

צוות לעניין
עבודת צוות כמנוף להצלחה
מאת: קן בלנצ'רד, אלן רנדולף, פיטר גרייזר

על הספר

תוצאות מדהימות בשלושה שלבים,
השאירו את הבינוניות מאחור!

בסביבת העסקים המשתנה ללא הרף של ימינו, ריכוז קבלת ההחלטות בידי קומץ אנשים כבר לא עובד, ואנו נדרשים להפגין יעילות בעבודה בצוותים. אבל האם אתם מסוגלים לבנות צוות שבאמת ובתמים מנצל את הידע, הניסיון והמוטיבציה של חבריו? רובנו לא מסוגלים לכך, ועד מהרה אנו נעשים מתוסכלים, מרימים ידיים ומעדיפים לעשות הכול בעצמנו - פתרון שעלול להוביל לכישלון.

למרבה המזל, יש דרך טובה יותר. בספר זה מתווים קן בלנצ'רד, אלן רנדולף ופיטר גרייזר - יועצים עסקיים מובילים - תהליך בן שלושה שלבים שיעזור לכם להפוך כל צוות ל"צוות הדור הבא" - צוות שעושה שימוש יעיל ברעיונות ובמוטיבציה של חבריו, שמנצל טוב יותר את זמנם לטובתם ולטובת הארגון כולו.

צוות לעניין, שנכתב בצורת מדריך שימושי, גדוש בהוראות מפורטות לאנשים שרוצים לבנות צוותים יעילים במיוחד, ויוביל אתכם, צעד אחר צעד, לתוצאות מדהימות.

באמצעות דיונים, דוגמאות מהחיים, ונקודות למחשבה, אתם וחברי הצוות שלכם תלמדו איך לחלוק מידע כדי לבנות אמון ואחריות, להציב גבולות ברורים ולפתח כישורים לניהול עצמי לשם קבלת החלטות משותפות טובות. עם צוות לעניין כמדריך, תגלו כי עבודה בצוות יכולה להיות מהנה, מספקת ויעילה ביותר - להצלחתכם ולהצלחת הארגון.