חזרה לספר באתר


שם הספר:

בית. אהבה
מאת: לילך גליל

שם הספר באנגלית:

Home. Love

שם המחברת באנגלית :

Lilach Galil


מחיר מומלץ: 79 ש"ח
מספר עמודים: 216
דאנאקוד: 99-1349

   

© כל הזכויות שמורות למטר
    בכפוף לתנאי השימוש

בית. אהבה
מאת: לילך גליל

על הספר

שבוע אחד גורלי בחייה של איה - צעירה תל-אביבית בת עשרים ותשע שנתונה במשבר נפשי - מנקז לתוכו את כל הצמתים המרכזיים של חייה.

יום ראשון בבוקר. איה נוסעת לפסיכולוג שלה כמו בכל שבוע, אלא שבאותו יום, משום-מה, הוא מקבל במקומה ילדה בת שמונה שהיתה עדה לפיגוע. איה עוזבת את המקום מבולבלת. היא הולכת לים, מוצאת שם כלב נטוש ולוקחת אותו איתה, למרות שהיא יודעת שלא תוכל להכניסו הביתה כי בעלה אלרגי לכלבים. כך מתחיל מסעם הרגלי של איה והכלב ברחבי העיר, שבמהלכו אנו מתוודעים לאנשים הקשורים בנפשה ובחייה: אביה - שהסתלק מהארץ בנסיבות מסתוריות לפני שנים רבות ומגיע פתאום לביקור שיחולל אצל איה סערה; אמה הערירית והמרירה שמסתירה סוד; חברתה שירי, שלאט ובעדינות מתפתח בין השתיים קשר רב-משמעות; ובעלה, שבגידותיו והשבר ביחסים ביניהם מחייב את איה למצוא את מקומה החדש בעולם, או להרים ידיים ולוותר על הכול.

השבוע האינטנסיבי והדרמטי הזה הופך למסע של פנים וחוץ ושואב אותנו לתוכו. עד מהרה נמצא את עצמנו מיטלטלים עם איה בין תקווה לייאוש וחרדים לגורלה. האם תצליח איה למצוא לעצמה בית חדש? האם תהיה מסוגלת לאהוב ולהיות נאהבת? או שמא תישבר ותיכנע לחיה הנוהמת שבתוכה ותצלול אל הדיכאון?

"בית. אהבה", ספרה הרביעי של לילך גליל הוא רומן צנוע ועדין, מכמיר לב ואינטימי, שכתוב בפשטות כובשת ומרגשת, בסגנונה הנקי והישיר של גליל.