חזרה לספר באתר


שם הספר:

תופי הג'ונגל
מאת: גריים בייס

שם הספר במקור:

Jungle Drums

שם המחבר במקור :

Greame Base

תרגום מאנגלית: אירית ארב
מחיר מומלץ: 58 ש"ח
מספר עמודים: 38
דאנאקוד: 99-1251

   

© כל הזכויות שמורות למטר
    בכפוף לתנאי השימוש

תופי הג'ונגל
מאת: גריים בייס

על הספר

נגירי הוא חזיר היבלות הקטן ביותר באפריקה. נמאס לו שחזירי היבלות הגדולים יותר לועגים לו, והוא משתוקק שמצב הדברים יהיה שונה. כשניומבו, הגנו הזקנה, נותנת לנגירי תופי קסם, הוא בטוח שהמשאלה שלו עומדת להתגשם. אבל לחזירי היבלות הגדולים ולכל חיות הג'ונגל מצפה הפתעה גדולה כשהמשאלה של נגירי מתגשמת, אך בצורה לגמרי לא צפויה. לבסוף אחרי הרפתקאות ותהפוכות רבות, נראה שהכל חזר לקדמותו בג'ונגל, אבל אם תתבוננו היטב, ותחזרו לדפדף בספר מההתחלה, תגלו שחבויות בו הפתעות נוספות.

"תופי הג'ונגל" הוא ספר תמונות מאויר להפליא,
שטמונה בו חידה, הממוקם בג'ונגל האפריקני.

דמיונו ויצירתיותו של גריים בייס ידהימו אתכם בספר התמונות הזה, שמחזיר לחזיר היבלות הקטן את כבודו. זהו סיפור ידידותי-לילד, בסגנון משל, המתאים להפליא לקריאה בקול רם לגיל הרך, ולקריאה עצמאית לילדים גדולים יותר. וכמיטב המסורת של גריים בייס, המוכר לקוראים הישראלים מרב-המכר הקודם שלו "בור המים" (בעברית בהוצאת "מטר") מוסתרות לאורך הספר הפתעות נוספות. .

שימו לב!
ניומבו, הגנו הזקנה, מסתתרת בכל כפולת עמודים. התבוננו היטב ותגלו אותה בנוף, בין ענפי העצים, בירח ואולי במים? ונוסף על כך, בעלי החיים או היצורים האחרים המתבוננים במתרחש מבין העצים, משתנים אף הם! מספר הרגליים של הזחל משתנה בכל פעם שתופי הג'ונגל מהדהדים, הזיקית משנה את צבע עורה, הנחש את הדוגמאות שעל גופו, ועוד... ומה קרה לעיניים של בעלי החיים? האם באמת הכל שב לקדמותו בסוף הסיפור?