חזרה לספר באתר


שם הספר:

חוכמת היזמות
המדריך המעשי לכל יזם - בכל תחום
מאת: גאי קוואסאקי

שם הספר במקור:

The Art of The Start
The Time-Tested, Battle-Hardened
Guide for Anyone Starting Anything

שם המחבר במקור :

Guy Kawasaki

תרגום מאנגלית: עמית יריב
מחיר מומלץ: 89 ש"ח
מספר עמודים: 226
דאנאקוד: 99-1286

   

© כל הזכויות שמורות למטר
    בכפוף לתנאי השימוש

חוכמת היזמות
המדריך המעשי לכל יזם - בכל תחום
מאת: גאי קוואסאקי

על הספר

חוכמת היזמות בכל תחום: מוצר חדש, שירות חדש, חברה חדשה, חטיבה חדשה, ארגון חדש, כל דבר חדש - אין דבר העומד בפני הרצון.

זה מתחיל מחלום שמסרב להיעלם, התקף השראה של פעם בחיים, אובססיה, חיפוש אחר המוצר שיסחף את העולם, הדבר הגדול הבא. כל מי שרוצה לעשות את העולם למקום טוב יותר, אחוז דיבוק של רעיון גדול. אבל מה צריך כדי להוציא את הרעיון אל הפועל?

בין שאתם יזמים עסקיים או מקימים ארגון ללא כוונת רווח, אין שום קושי למצוא שפע עצות בתחומים כמו כתיבת תוכנית עסקית, גיוס עובדים, גיוס הון ומיתוג. למעשה יש כל כך הרבה ספרים, מאמרים ואתרים, עד שמיזמי הזנק (סטארט-אפ) רבים מגיעים לסף שיתוק מהלם המידע. במקרים אחרים הם מתמקדים בדברים הלא נכונים ומבזבזים את כל הכסף עוד לפני שהספיקו לגלות את שגיאותיהם.

בספר "חוכמת היזמות" מביא גאי קוואסאקי לידי ביטוי עשרים שנות ניסיון כאחד האסטרטגים העסקיים המקוריים והחדשניים ביותר בעולם העסקים, ומציג מדריך חיוני לכל מי שיוזם משהו, החל בתאגיד רב-לאומי וכלה באדם פרטי או בארגון מתנדבים.

בשנות השמונים הוא סייע בהובלת חברת אפל למעמד של אחת החברות הגדולות של המאה. כמייסד וכמנכ"ל חברת גראז' טכנולוג'י ונצ'רס, חברת הון סיכון, הוא בחן את הרעיונות של עשרות חברות הזנק. וכמחברם של ספרי ניהול רבי-מכר ומאמרים רבים, הוא יעץ לאלפי אנשים שמגשימים כיום את חלומות ההזנק שלהם. מגיוס כספים ועד העסקת האנשים הנכונים, מקביעת המיצוב ועד בניית המותג, מיצירת "רעש" תקשורתי ועד הבסת המתחרים, מניהול מועצת מנהלים ועד לתרומה לקהילה, הספר ידריך אתכם בהרפתקה רבת- האתגרים, ויעניק לכם את החוכמה הנחוצה לכם כעת: חוכמת היזמות.