חזרה לספר באתר


שם הספר:

לראות ולרזות
שיטת התמונות של ד"ר שפירו להרזיה מושלמת
מאת: ד"ר הווארד מ. שפירו

שם הספר במקור:

Dr. Shapiro's Picture Perfect Weight Loss

שם המחבר במקור :

Howard M. Shapiro

תרגום מאנגלית: יעל זיסקינד-קלר
מחיר מומלץ: 59 ש"ח
מספר עמודים: 254
דאנאקוד: 99-1120

   

© כל הזכויות שמורות למטר
    בכפוף לתנאי השימוש

לראות ולרזות
שיטת התמונות של ד"ר שפירו להרזיה מושלמת
מאת: ד"ר הווארד מ. שפירו

על הספר

באלבום מרהיב הכולל עשרות תצלומי צבע מאירי עיניים מוכיח ד"ר הווארד מ. שפירו כי אוכל טוב והורדה במשקל יכולים ללכת יד ביד - אם עושים את הבחירות הנכונות.

שיטת ההשוואות של ד"ר שפירו מראה לקוראים בתמונות כיצד מנות זהות בגודלן יכולות לכלול מספר קלוריות שונה; כיצד אפשר לאכול יותר במחיר קלורי נמוך; היכן מסתתר השומן הסמוי? מהם מאכלי חבלה וכיצד להימנע מהם; כיצד ליהנות מארוחות חגיגיות בלי משא קלורי כבד… ועוד ועוד. לדעתו של ד"ר שפירו, תמונה שווה אלף מילים, ומי שרואה במו עיניו איזה חלופות מציע שפירו לריבוע קטן של בקלאווה, לא ישכח את ההשוואה החזותית הזאת לעולם.

להתחיל את היום עם ארוחה טובה, לאכול לצורך הנאה או עסקים, ליהנות מחטיף או אפילו משוקולד - אפשר לעשות את כל אלה בלי לעלות במשקל אם שומרים על הכללים של "לראות ולרזות - שיטת התמונות של ד"ר שפירו להרזיה מושלמת".

התוכנית היעילה של ד"ר שפירו לתרגול המודעות למזון מדרבנת את שומרי המשקל לקחת אחריות על המזון שהם צורכים, בלי לחוש חסכים או לסבול מרגשי אשמה. וחשוב מכל, לפי התוכנית של ד"ר שפירו אין כל צורך לעשות דיאטה!

"הורדתי 13 קילוגרם כשביצעתי את התוכנית הפשוטה של ד"ר שפירו לצורך צמצום היקפים. מה שעזר לי מאוד היה העזרים החזותיים - תמונה שווה לפעמים אלף קלוריות! שפירו זכה בצדק בתואר 'נסיך הקילוגרמים'!"

דניס דוגאן, זוכת פרס פוליצר, ניוזדיי

"ד"ר שפירו מכניס משב רוח רענן לתחום שמירת המשקל. הספר מעניק לקוראים הזדמנות לאמץ תוכנית אכילה חדשה לחיים בריאים יותר."

ד"ר ג'ורג' ל. בלקברן, בית הספר לרפואה של אוניברסיטת הרוורד

"לאחר ארבעים שנה של קריאת טקסטים על השמנה ותזונה, אני יכולה לומר שזה אחד הספרים הקריאים ביותר שקראתי מימי. התצלומים מהווים חידוש של ממש ותורמים להבנת הפרטים והייחוד של הגישה של ד"ר שפירו."

ד"ר מריה דיי סימונסון, אוניברסיטת ג'ונס הופקינס