חזרה לספר באתר


שם הספר:

לאכול לחם ולרזות
מאת: אולגה רז

שם הספר באנגלית:

Eating Bread And Getting Slim

שם המחברת באנגלית :

Olga Raz


מחיר מומלץ: 69 ש"ח
מספר עמודים: 139
דאנאקוד: 99-1089

   

© כל הזכויות שמורות למטר
    בכפוף לתנאי השימוש

לאכול לחם ולרזות
מאת: אולגה רז

על הספר

בספר מוצגת תפיסה חדשה, שונה ואולי אפילו סותרת את מה שמוכר לכם. על-פי תפיסה זו, כדי לרזות צריך לאכול, אסור להיות רעבים, מותר ורצוי לאכול לחם, חשוב לאכול מספר גדול של ארוחות ביום ומותר לאכול מאוחר בערב. והכי חשוב - דיאטת הלחם "עובדת" ומפיקה תוצאות.

אולגה רז - דיאטנית קלינית, בעלת תואר שני בביוכימיה ותזונה, מנהלת היחידה לתזונה ודיאטה במרכז הרפואי תל-אביב ע"ש סוראסקי. כתבה ארבעה ספרים בנושא ויטמינים, מינרלים, כולסטרול וקלוריות. ערכה ספרים בנושאי תזונה, מרבה לכתוב מאמרים, להרצות בפורומים מקצועיים בארץ ובחו"ל ובפני הציבור הרחב. את דיאטת הלחם, שהיא פיתחה, כבר יישמו בהצלחה רבה מאות אנשים שירדו במשקל בהנאה ובקלות יחסית.

דיאטת הלחם אכלתי אוכל טעים, הפחתתי 30 ק"ג ולמדתי שבשביל לרזות צריך לאכול טוב.

איתי ברוש, עו"ד

בדיאטת הלחם ירדתי עד כה 13 ק"ג בחודשיים. אני אוכלת את מה שאני אוהבת, לא מודדת גרמים ולא סופרת קלוריות. אין לי הרגשה שאני בדיאטה ואני מרגישה מצוין.

מלכה לוי, ספרית

בעזרת הדיאטה שלה עזרה לי אולגה רז להגיע לתוצאות נהדרות: בשלושה חודשים נפטרתי מ- 22 ק"ג מיותרים ומזיקים - רמות הסוכר והכולסטרול בדמי ירדו למדדים נורמליים. הודות להרכב המיוחד של הדיאטה אני מאושר להרגיש שבע, וליהנות מטעמו האמיתי של הלחם.

דוד מרקיש, סופר

חנוך את השומן על פי דרכו - זה שם המשחק של אולגה רז, ופירושו, אל תלחץ, אל תיחפז, אל תתרגש יתר על המידה, פעל על-פי הקצב שלך. הרעיון לאכול 12 פרוסות לחם קל ביום זירז את ההשלמה עם הדיאטה, כי הוא ערובה לא להיות רעב. ואכן, כל אחד מאיתנו הוריד כ- 20 ק"ג. לרבים יש בזכות אולגה רז תקווה גדולה וגם הזדמנות לאין-סוף מחמאות.

שרה וילנאי, מנהלת מרכז אבחון, ושמעון וילנאי, עיתונאי

אחרי שבע שנים, שבהן ניסיתי מדי יום ביומו להתחיל בדיאטה, הגעתי לאולגה מיואשת וללא כל תקווה, אך דיאטת הלחם בפירוש שינתה את חיי. יש בה היגיון פיזיולוגי רפואי, הנאה מהאוכל והרגשת שובע המאפשרת התמדה לאורך זמן. הורדתי 24 ק"ג והפכתי את הדיאטה לאורך חיים. אני ממשיכה לאכול באותה שיטה לא מתוך הכרח, אלא מבחירה חופשית. הדיאטה הזאת הפכה אותי מאדם שמן ומתוסכל לאדם מאושר הרבה יותר.

לאה קורן, רופאה