חזרה לספר באתר


שם הספר:

המסע אל שיא הכושר
מאת: בארי סירס, ביל לאורן

שם הספר במקור:

The Zone
A Dietary Road Map

שמות המחברים במקור :

Barry Sears, Bill Lawren

תרגום מאנגלית: תמי זילברג
מחיר מומלץ: 69 ש"ח
מספר עמודים: 252
דאנאקוד: 99-3030146

   

© כל הזכויות שמורות למטר
    בכפוף לתנאי השימוש

המסע אל שיא הכושר
מאת: בארי סירס, ביל לאורן

על הספר

במשך שנים אמרו לנו המומחים מה לאכול ומה לא. שומן, הם סיפרו לנו, הוא האויב. אחר כך היה המלח, הסוכר, הכולסטרול... וכך זה נמשך ללא הרף. הקשבנו להם ואיבדנו - אך לא את עודפי השומן. איבדנו את בריאותנו ואת קו המותניים שלנו.

בספר מהפכני זה, המבוסס על מחקרים שזכו בפרס נובל, מבהיר ד"ר בארי סירס, חוקר לשעבר ב- M.I.T ואיש רפואה בעל חזון, כיצד ניתן להגיע לביצועים גופניים ומחשבתיים מקסימליים, נוסף על איבוד שומן קבוע. כל זאת, באופן פשוט ומובן.

כך, למשל, האם ידעתם שהגנים של האדם לא השתנו? האם ידעתם שלפני 8,000 שנה לא היו גרעינים ודגנים, לחם או פסטה? התפתחות מערכת העיכול של האדם התבססה על תזונה של חלבונים דלי שומן ופחמימות עתירות סיבים, שהגיעו מפירות ומירקות. משמעות הדבר מבחינתנו היום היא, שעלינו להמשיך לאכול כמו איש המערות, ולא כמו פרות. למה? מפני שמבחינה גנטית, המין האנושי לא התפתח לדרגה שבה אנו מסוגלים לצרוך כמויות עודפות של לחמים ודגנים מבלי לצפות לתוצאות ביוכימיות שליליות.

ספר זה מספק לכם את כל המידע הנחוץ, בעזרת רשימות מפורטות של פחמימות טובות ורעות, "אבני בניין" תזונתיות ומתכונים משובחים, כדי שתוכלו להתחיל את המסע לקראת הורדת משקל קבועה, בריאות מעולה ותפקוד משובח.

התוצאה תהיה לא רק שריפת שומן על ידי הגוף, אלא גם מלחמה יעילה יותר במחלות לב, סוכרת, עייפות כרונית, דיכאון וסרטן, כמו גם הקלה בסימפטומים מכאיבים של מחלות דוגמת טרשת נפוצה ואיידס.

"המסע אל שיא הכושר" יכול להתחיל בארוחה הבאה שלכם. אתם לא תשובו להתייחס למזון סתם כאל משהו מענג או פותר רעב. המזון הוא התרופה שלכם וכרטיס הכניסה למצב של איזון גופני מושלם, עוצמה ובריאות טובה.