להמשיך בקניות
  סה"כ ספרים בסל הקניות:       סה"כ לתשלום ללא דמי משלוח:      

  

 שינוי גודל אות:

גודל אות רגילגודל אות גדול יותרגודל אות גדול מאוד

   חיים נכון    בריאות ורפואה   המדריך שלך להיריון וללידה

חיפוש מתקדם
חיפוש ספר
()   הסל שלי     
» ספרות מתורגמת
» ספרות מקור
» כל הספרים
» סדרת ענייני דיומא
» סדרת משני עולם
» מדריכים לאובדי עצות
» השקעות וניהול פיננסי
» ספרי ניהול ואסטרטגיה
» יזמות
» יצירתיות
» העשרה בארגון
» ספרי שיווק ומכירות
» סדרת אבא עשיר
» נושאים שונים
» זוגיות ואינטימיות
» יחסים במשפחה
» תזונה נכונה
» לאכול ולרזות
» התמודדות
» בריאות ורפואה
» אל תקחו הכל ללב
» כל הספרים
» סדרת מלודי
» סדרת לולו
» חפשו את המטמון
» ספרים נפרשים
» מוזיקה לפעוטות
» הסיפורים הקטנים שלי
» טוב לדעת - לפעוטות
» מציק ומצחיק
» כל הספרים
» עלילות ספיידרוויק
» סדרת ספטימוס היפ
» ילדי המנורה
» יומני הסודי ביותר
» סדרת Glee
» קלמנטיין
» סדרת כנפיים
» שרלוק הולמס
» יצורים יפהפיים
» נחל שלדים
» הצרות של אולי וג'קפיץ
» טרילוגיית וונדלה
» כל הספרים
» סודות הלוחשת
» ברליץ מדריכי כיס
» ברליץ צעד אחר צעד
» מתנה לכל עת
» מילים על ...
» הדרך אל האושר
» מילים שיוצאות מן הלב
» הסדרה של בראדלי
» קסם - ספרי צביעה
» כל הספרים
» ספרי אבא עשיר
» יועצי אבא עשיר
הוצאת מטר בפייסבוק

   

   על הספר   על המחברת   פרטים נוספים   חדר קריאה  שתפו ספר זה עם החבריםהדפסה ידידותית לסיווג הספרים  בקטלוגחזרה לדף הקודם
תמונה מוגדלת ופרטים נוספים

מחיר קטלוגי: 138.00 ש"ח
המחיר באתר: 96.6 ש"ח

./covers/1603_120.jpg1603

המדריך שלך להיריון וללידה

המדריך שלך להיריון וללידה


96.6
הוסף לעגלה

ספרים -   לתשלום
הוספה לסל הקניות
סל הקניות שלי

המדריך שלך להיריון וללידה | פרופ' לורה ריילי
שבוע אחר שבוע לאורך תקופת ההיריון ולאחר הלידה

פרופ' לורה ריילי
החיים הם מערבולת מלהיבה בעיניה של פרופ׳ לורה ריילי, המשמשת כמנהלת הרפואית של חדרי הצירים והלידה בבית החולים מסצ׳וסטס ג׳נרל בבוסטון, עוסקת בכתיבה, מגדלת במסירות את בנותיה נטלי ולורן, ומרצה למיילדות, לגינקולוגיה ולביולוגיה של הרבייה בבית הספר לרפואה של אוניברסיטת הרווארד.

פרופ׳ ריילי מטפלת בנשים הרות זה 15 שנה. בבית החולים העירוני בבוסטון היא טיפלה בעיקר בנשים בהיריון בסיכון גבוה, והתמקדה במחלת האיידס. בשנת 1995 הצטרפה לבית החולים מסצ׳וסטס ג׳נרל, שם היא עובדת כיום ומתמקדת בהיריון בסיכון גבוה עם דגש על סיבוכי מחלות זיהומיות בהיריון. היא השתתפה בפרויקטים מחקריים רבים: הפרויקט הנוכחי שלה, המתקיים בחסות מכוני הבריאות הלאומיים, עוסק בחקר חוֹם הנובע מאלחוש אפידורלי.

פרופ׳ ריילי משמשת כיועצת למרכזים לבקרת מחלות (CDC), השתתפה בכמה ועדות חשובות של האיגוד האמריקני למיילדות וגינקולוגיה; לאחרונה עמדה בראש הוועדה לסדרי עבודה במיילדוּת, המתווה הנחיות לטיפול מיילדותי בארצות הברית. מרבים לצטט אותה בעיתונים ובכתבי עת בארצות הברית כגון ״וול סטריט ג׳ורנל״, ״ניוזוויק״ ו״ניו יורק טיימס״, והיא הופיעה בתוכנית Today של רשת אן־בי־סי ובתוכנית The Early Show של רשת סי־בי־אס. היא פרסמה מאמרים בכתבי עת מדעיים ובדקה אתרי אינטרנט העוסקים בתחומי התמחותה.

פרופ׳ ריילי סיימה תואר שני באוניברסיטת הרווארד וקיבלה תואר דוקטור לרפואה מאוניברסיטת פיטסבורג, סיימה סטאז׳ והתמחות במיילדות ובגינקולוגיה בבית החולים מאגי־וומנס של אוניברסיטת פיטסבורג ותת־התמחות ברפואת אם ועובר בבית החולים בריגהאם אנד וומנס ובמחלות זיהומיות במרכז הרפואי של אוניברסיטת בוסטון.

הקדמה למהדורה העברית | פרופ' יוסי לסינג
אף על פי שעל מדפי הספרים מונחים לא מעט ספרים העוסקים בתחום ההיריון והלידה, בספר ההיריון שלך: שבוע אחר שבוע מצאתי ייחודיות. הספר ייחודי בחום שהוא מקרין, הנובע מנקודת המבט שלו: הוא נכתב על ידי רופאת נשים שגם ילדה פעמיים וחוותה הכול בעצמה, ולמעשה היא עונה בספר זה גם על כל השאלות שהעסיקו אותה ואת חברותיה במהלך הריונן, וגם על שאלותיהן של הנשים שהיא ליוותה כרופאת נשים במהלך הריונן שלהן.

הספר מקיף מאוד, עדכני ומבוסס על המחקרים החדשים ביותר, וכולל נושאים רבים ומגוונים המעסיקים אותך, האישה ההרה, וקשורים ישירות ובעקיפין להיריון – מבדיקות גנטיות ועד דכדוך בזמן ההיריון, מתרופות מותרות ואסורות ועד פעילות גופנית, מסקירות אולטרה־סאונד ועד בעיות בעור הפנים והיחסים עם בן זוגך.

הספר ערוך בסדר כרונולוגי: הוא מלווה את הריונך שבוע אחר שבוע, ובכל שבוע מקיף היבטים שונים של ההיריון – מהתפתחותו ההדרגתית של העובר שברחמך ועד לתחושותייך, לתחושותיו של בן זוגך ולשינויים הפיזיים המתחוללים בגופך. הספר ממוקד מאוד, כך שבכל עת תוכלי לפנות לפרק המתאים ולמצוא בנקל את המידע הרלוונטי בהתאם לשלב ההיריון שבו את נמצאת. יש בו גם מפתחות רבים להקלת ההתמצאות. הספר פונה אלייך בשפה פשוטה, רהוטה ונגישה, וזאת מבלי לפסוח על שום נושא העשוי להעסיק אותך.

כדי להתאים את הספר למקובל בארץ, שונו והורחבו פרקים מסוימים: נוסף פרק מורחב על בדיקות גנטיות ומחלות תורשתיות, פרק על סריקות האולטרה־סאונד המקובלות בארץ, פרק על הביות בבתי החולים השונים ברחבי הארץ ופרק מיוחד על ברית המילה. כמו כן הותאמו הפרקים העוסקים בקורסי הכנה ללידה ובכל הקשור למקום העבודה, לביטוח לאומי וכדומה.

בעריכת הספר נעזרתי בחברַי לעבודה, ד"ר אילן גל, גינקולוג ומומחה בתחום האולטרה־סאונד, פרופ' ירון יובל, מומחה במיילדות, בגינקולוגיה ובפריון ומומחה בגנטיקה רפואית, ופרופ' שאול דולברג, מומחה ברפואת ילדים, יילודים ופגים ורופא מוהל, שסייע בתחום הטיפול ביילודים ובפרק העוסק בברית המילה.

כמו כן יש לציין את התרומה הרבה של איה סגל, מיילדת מוסמכת ומייסדת "תינוק נולד" – מרכז להיריון, לידה והורות, שקראה את הספר והוסיפה מידע רב והערות מועילות; לשרון גבריאל, M.Sc, RD דיאטנית קלינית שהתאימה את כל נושא התזונה בספר למקובל בארץ, לנטלי להבי, מרכזת הקורס להכשרת תומכות לידה ומדריכות הכנה ללידה והורות ראשונית במכון וינגייט, שהוסיפה הערות מועילות בתחום הפעילות הגופנית בזמן ההיריון ואחרי הלידה, ולד"ר משה בן עמר על קריאת הסעיפים העוסקים ברפואת שיניים.

אנו מאחלים לך קריאה נעימה ומועילה ומקווים כי המידע הרב והמגוון המובא בספר ישרת אותך ויוסיף לך ידע וביטחון ולא יגרום חלילה לבהלה מיותרת, שכן חשוב שתזכרי שברובם המכריע של המקרים ההיריון הוא ביטוי נפלא לבריאותה ולשלמותה של האישה!

פרופ' יוסי לסינג
מומחה לגינקולוגיה, פריון ומיילדוּת
ראש האגף למיילדוּת ולגינקולוגיה,
בית חולים ליס, המרכז הרפואי תל אביב–איכילוב

דף הבית | חדשים במטר | רכישת ספרים | על ההוצאה | הגשת כתבי יד | יצירת קשר | תנאי השימוש באתר
© כל הזכויות שמורות: מטר הוצאה לאור בע"מ, הוצאת מטר 2006 | על ידי סמיוטיקה