להמשיך בקניות
  סה"כ ספרים בסל הקניות:       סה"כ לתשלום ללא דמי משלוח:      

  

 שינוי גודל אות:

גודל אות רגילגודל אות גדול יותרגודל אות גדול מאוד

   ניהול ועסקים    השקעות וניהול פיננסי   חוק מספר 1

חיפוש מתקדם
חיפוש ספר
()   הסל שלי     
» ספרות מתורגמת
» ספרות מקור
» כל הספרים
» סדרת ענייני דיומא
» סדרת משני עולם
» מדריכים לאובדי עצות
» השקעות וניהול פיננסי
» ספרי ניהול ואסטרטגיה
» יזמות
» יצירתיות
» העשרה בארגון
» ספרי שיווק ומכירות
» סדרת אבא עשיר
» נושאים שונים
» זוגיות ואינטימיות
» יחסים במשפחה
» תזונה נכונה
» לאכול ולרזות
» התמודדות
» בריאות ורפואה
» אל תקחו הכל ללב
» כל הספרים
» סדרת מלודי
» סדרת לולו
» חפשו את המטמון
» ספרים נפרשים
» מוזיקה לפעוטות
» הסיפורים הקטנים שלי
» טוב לדעת - לפעוטות
» מציק ומצחיק
» כל הספרים
» עלילות ספיידרוויק
» סדרת ספטימוס היפ
» ילדי המנורה
» יומני הסודי ביותר
» סדרת Glee
» קלמנטיין
» סדרת כנפיים
» שרלוק הולמס
» יצורים יפהפיים
» נחל שלדים
» הצרות של אולי וג'קפיץ
» טרילוגיית וונדלה
» כל הספרים
» סודות הלוחשת
» ברליץ מדריכי כיס
» ברליץ צעד אחר צעד
» מתנה לכל עת
» מילים על ...
» הדרך אל האושר
» מילים שיוצאות מן הלב
» הסדרה של בראדלי
» קסם - ספרי צביעה
» כל הספרים
» ספרי אבא עשיר
» יועצי אבא עשיר
הוצאת מטר בפייסבוק

   

   על הספר   על המחבר   פרטים נוספים   חדר קריאה  שתפו ספר זה עם החבריםהדפסה ידידותית לסיווג הספרים  בקטלוגחזרה לדף הקודם
תמונה מוגדלת ופרטים נוספים

מחיר קטלוגי: 89.00 ש"ח
המחיר באתר: 62.3 ש"ח

./covers/1409_120.jpg1409

חוק מספר 1

חוק מספר 1


62.3
הוסף לעגלה

ספרים -   לתשלום
הוספה לסל הקניות
סל הקניות שלי

חוק מספר 1
אסטרטגיה פשוטה להשקעות מוצלחות
מאת: פיל טאון

על הספר

לפני שנעשיתי "פיל טאון, מורה לעקרונות ההשקעה ליותר מחצי מיליון איש שנה", הייתי דומה לכם מאוד. השקעות אישיות במניות נראו לי עניין קשה מדי, שאין לי סיכוי להצליח בו. התפרנסתי בקושי כמדריך שיט בנהרות, התייחסתי לכל התהליך הזה כאל משהו כמעט בלתי-חדיר, והייתי משוכנע שכדי לעשות את זה נכון צריך לעסוק בזה במשרה מלאה. ואני הייתי מעוניין יותר במשרה מלאה של כיף.

וכך התפתיתי לעשות מה שאתם עושים בדיוק עכשיו: הפקדתי בידיו של מנהל קרן נאמנות את כספי החיסכון שלי ליום סגריר. הרשו לי לספר לכם מדוע החלטה כזאת עלולה לעשות אתכם לאומללים ביום מן הימים.

האמת היא, שבגלל מחזורי השוק הטבעיים, ענף קרנות הנאמנות עומד לפני עשרים שנות תשואות עלובות. המשמעות היא שאם החיסכון שלכם ליום סגריר תקוע בקרנות - ובייחוד מהסוג המצוי ברוב תוכניות ה-401(k) - הכספים שלכם לא יצמחו הרבה. במילים אחרות: התכוננו לפרישה לגמלאות שתהיה מלאה בקיצוצים מכאיבים, הרבה זמן איכות מול הטלוויזיה, ומקום מגורים קטן מדי שיקשה עליכם לארח את הילדים בבואם לביקור.

בספר הזה אראה לכם כיצד הפכתי 1,000 דולר למיליון דולר בחמש שנים בלבד, ואחר-כך המשכתי לעשות מיליונים רבים נוספים. כשנכנסתי לתחום ההשקעות הייתי אדם שלא הצטיין במיוחד במתמטיקה, שהיו לו אפס מזומנים פנויים ושרצה חיים - ולא שלוש שעות עבודה נוספות ביום.

למזלי, התוודעתי ל"חוק".
חוק מס' 1, כפי שיגיד לכם וורן באפט, המשקיע הנודע, הוא אל תפסידו כסף. בעזרת תהליך מסקרן שאבהיר אותו בספר הזה, אי-הפסד של כסף מביא לעשיית יותר כסף משאפשר לשער. למעשה, מדובר ברכישת מניות של חברות רק כשהמספרים - וגם הנכסים - הם לצדכם. אם זה נשמע טוב מדי, זה מפני שהלך-הרוח שאציג לכם אינו מוביל להימורים אלא לדברים ודאיים. האמינו לי, אילו היה בכל זה משהו שמצריך גאוניות, הייתי עדיין מדריך שיט בנהר המקבל דמי אבטלה ברוב ימות השנה.

חלק מהסוד טמון בכך שעליכם לראות את עצמכם כבעלי עסק, ולאו דווקא כמשקיעים במניות. חלק ממנו הוא ניצול כלי האינטרנט החדשים של ימינו, המצמצמים במידה ניכרת את "גורם שיעורי הבית" (אנחנו מדברים על כמה דקות - גג). חלק הוא הידיעה מהם חמשת המספרים החשובים באמת להערכת השקעה פוטנציאלית. וחלק - אולי החלק החשוב ביותר - הוא השימוש בגישת הכלל מס' 1 נטול הסיכונים": לשלם בקביעות 50 סנט בלבד כדי לרכוש עסק ששוויו דולר.

אל דאגה, לא אבזבז את זמנכם על פטפטת של מונחים: המון משלים מעורפלים שיזכירו לכם מה שאתם כבר יודעים וישאירו אתכם בדיוק במקום שבו התחלתם. אני מדבר כאן על הדבר האמיתי, חבר'ה: גישה של צעד אחר צעד, מההתחלה עד הסוף, שתאפשר לכם לפרוש מהעבודה עשר שנים מוקדם יותר ממה שתכננתם, בתנאי יוקרה שמעולם לא העליתם בדעתכם.

שפע של שבחים לפיל טאון ולחוק מס' 1

"קריא בצורה בלתי רגילה… מספק למשקיעים כלים בטוחים להשגת תוצאות טובות יותר מאלה של יועצים יקרים. עקבו אחר ההוראות הפשוטות של טאון, שעמדו במבחן הזמן, ואפילו המשקיעים הלא מתוחכמים שביניכם ישאירו את רוב מנהלי קרנות הנאמנות מאחור."

ארתור לויט,
מחבר הספר: Take on the Street
ולשעבר יו"ר הרשות לניירות ערך

"קריאה חכמה באמת, בתוספת שיעורי בית, שתגיד לכם בדיוק איך עושים את זה. ייתכן שחוק מס' 1 הוא הספר הברור ביותר והטוב ביותר שקיים בשוק, שיעלה אתכם על המסלול המוביל לעושר. זה משהו מיוחד!"

ג'יימס ג'יי קריימר,
מנחה התוכנית Mad Money ברשת CNBC

"חוק מס' 1 הוא התנ"ך של ההשקעות בימינו. בשפה קלילה ומובנת, מספר לכם פיל טאון כיצד לקנות מניות איכותיות בהנחה."

ריץ' קרלגארד,
מו"ל כתב-העת פורבס
ומחבר הספר Life 2.0

"בשביל המשקיע העצמאי, חוק מס' 1 צריך להיות 'קרא את חוק מס' 1'. הספר הזה מסיר את המסווה מעל מיתוסים רבים בשוק ומספק פניני חוכמה של שכל ישר… אכן, חוק מס' 1 הוא הכלל הקובע."

ג'ין מרשיאל,
כתבת בכירה, BusinessWeek

"חוק מס' 1 מביא גישה מעשית, של שכל ישר, לכסף הנמצא בבנק. הספר בנוי במתכונת של צעד אחר צעד, הוא נשען על מחקר מעמיק וקריא במידה מדהימה… האומנם תצליחו לעלות על מנהלי קרנות הנאמנות ואת אלה הקוראים לעצמם מומחים בתחום המומחיות שלהם? ועוד איך!"

ג'ונתן הניג,
מנהל תיקים, קרן הגידור Capitalistpig

"בשביל אלה הרוצים למצב את עצמם כדי להשיג את הרווחים הגדולים ביותר בשוק, חוק מס' 1 הוא מתקן ה-GPS המושלם. פשוט הפעילו אותו, ותראו את התשואות שלכם גואות."

ריק בלוצו,
מנכ"ל חברת Quantum לשעבר מנהל התפעול הראשי, מיקרוסופט

"חוק מס' 1 הוא אחד הספרים המקיפים, הניגשים ישר לעניין והיסודיים ביותר שקראתי מעולם על השקעות בשוק המניות. הספר הוא קריאת חובה לכל אחד. מסטודנטים מתחילים בשוק ועד לאלה שיודעים הכול."

דניאלה יוז,
נשיאה ומנכ"לית, Divine Capital Markets LLC

"התנתקות מרעננת מכל אותם ספרי השקעות משעממים… אם נמאס לכם להיות מנותקים מהצורה המדויקת שבה עושים הטיפוסים העשירים בוול סטריט את הכסף שלהם, הספר החשוב הזה ילמד אתכם כיצד לרוץ עם השוורים. ערכו לא יסולא בפז."

אליזבת מקדונלד,
עורכת בכירה של כתב-העת פורבס
מופיעה בקביעות ב-Forbes on Fox

דף הבית | חדשים במטר | רכישת ספרים | על ההוצאה | הגשת כתבי יד | יצירת קשר | תנאי השימוש באתר
© כל הזכויות שמורות: מטר הוצאה לאור בע"מ, הוצאת מטר 2006 | על ידי סמיוטיקה